Eshop

, IČ: 41051220
Dana Zúbriková
Jesenského 52, 965 01, Žiar nad Hronom, Slovenská republika
dana@eurohosta.com, 00421 (0)907 237 791

Obchodní podmínky
Sme rodinné záhradníctvo. Máme maloobchodnú predajňu okrasných rastlín a okrem toho množíme a pestujeme trvalky rodu Hosta a Hemerocallis. V ponuke máme najnovšie kultivary host / funkie / bohyšky a ľalioviek / denivky. Vyberte si naše rastliny z pohodlia vášho domova a my vám ich v mesiacoch apríl - október, duben - říjen pošleme na dobierku kuriérom (firma GLS) s fakturou s přepočtem na Kč dle aktuálního kurzu. Rastliny posielame ako voľnokorenné (korene), bez zeminy a črepníka, s 1-3 listovými pukmi. Všetky rastliny sú označené etiketou s názvom kultivaru.
VŠECHNY SKUPINY

Hosta
Hemerocallis
filtr: , obsahující v názvu: typu:    

třídit podle:

celkem 0 položek

Nemáte zafilrováno příliš složitě? Zkuste hledat postupně znovu od začátku a např. místo latinského jména použít české a naopak, použijte pouze necelou část slova anebo vybírejte pouze podle skupin vlevo.

(c) Aleš Kyral 2007 - 2018

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.