Zahradnictví u rybníku

Databáze rostlin Váš nákupní košík (0,00 Kč)

prodejci a jejich aktuální nabídka:

Kompletní nabídkaKarel Neoral - SemenaHoya plantsKaktusy & SukulentyKaktusy a masožravkyNovaSemenaOrchideje - O. DuchoslavPalmy LadasPetr Mitiska Koexflor

Prima zahradaPro živou zahradu Prodej rostlinRostliny-semenaSemena-bylinkySkalničky BratrušínVodní SvětZahradnictví Branka Závlaha

Zahradnictví Hortus spes

, IČ: 24318647
Zuzana Bednarova
Naskové 3, Praha 5, 150 00
info@osiva-semena.cz,
Zabýváme se prodejem hlavně semen exotických rostlin a osiv z celého světa. Všechny námi nabízené exotické druhy jsou určené i k pěstování v našich klimatických podmínkách. Vypěstujte si ze semínka vlastní pokojové rostliny, netradiční zeleninu, exotické ovoce, masožravky, léčivky či bylinky. Rostliny pro Váš byt, balkón, terasu i zahradu.

Obchodní podmínky

 

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete nuceni platit více poštovného a balného. Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotlivý prodejci. Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.