Facebook
 
 
 
Neoseeds, IČ: 18516271
Karel Neoral
Smržická 11, 796 07 Držovice
neoseeds2.cz@gmail.com, 776269981
Vítáme Vás v internetovém obchodě Neoseeds, který Vám nabízí tradiční i exotická semena. Specialitou v naší nabídce jsou v sezonu naklíčená semena exotických rostlin. Dále zde najdete atraktivní druhy druhy chilli Jolokia bhut, Trinidad moruga scorpian, několik desítek druhů rajčat a mnoho dalších druhů semen.

karta rostliny: Gunnera manicata (Barota rukatá)
typ: semena

GUNNERA MANICATA - 20 SEMEN

Velmi neobvyklá bylina exotického vzhledu, která je považována za jednu z největších bylin na světě. Pochází z And, Chile, Kolumbie, Kostarika, kde její listy dorůstají až 3 metry.

Výsev - semena namočte na 24 hodin do vlažné vody. Následně vyséváme na povrch propustného substrátu pod sklo. Semena lehce přitlačte do substrátu, vlhkost zajišťujte rosením.

Nároky - vydatná zálivka, polostín, zamokřená stanoviště. V zimě je potřeba zajistit odtok vody, aby kořeny neshnily, protože listy odumřou a rostlina nemá jak vodu odpařovat. Najděte jí místo s rozptýleným slunečním svitem nebo stín, aby jí slunce nespálilo listy. Hnojením na jaře a v létě dosáhnete větších a sytěji zelených listů

Cena činí 20,00 Kč nebo 0,75 € ,

dodací lhůta je 5 dnů, balení obsahuje 20 semen a zboží je skladem.

Tato položka je dočasně blokována a nelze ji objednat. Zkuste prosím vyzkoušet dostupnost později.


(c) Aleš Kyral 2007 - 2018

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.