Podporuji Jiřího Drahoše
Semena a osiva exotických rostlin, zeleniny, bylinek a květin

Hoya plants,
Ladislav Kopáček
Pavlovova 1507, 592 31 Nové Město na Moravě
hoya.plants@seznam.cz, 608155937
Více jak 140 druhů raritních voskovek Hoya, velkokvěté botan.druhy i kultivary ozdobné listem, květem, způsobem růstu, velmi působivé vůně květů. Poradenství v pěstování těchto zajímavých a působivě kvetoucích rostlin. Ceny od 39,-Kč. Seznam nabízených druhů, popis i ceník na: hoya.plants@seznam.cz.

karta rostliny: Hoya (Voskovka)
typ: rostlina
novinka

Hoya buotti, řízkovaná

Menší, bujně rostoucí během téměř celého roku, světle zelené, úzce protažené listy s jasně vyrýhovanou centrální žilou, stonek tenký s ojedinělými kořenovými hrbolky. Působivé květy bílé, narůžovělé nebo krémové barvy s působivým „ojínělým“ vzhledem. List: 4x7cm, průměr květů: 2, 7cm, počet květů v jednom květenství: 18 - 25 ks. Země původu: Filipíny.K DISPOZICI NA PODZIM 2018 (AVAILABLE IN AUTUMN 2018). Termín se může průběžně měnit podle aktuálního stavu zásob, vyžádejte si prosím aktualizovaný katalog.

Cena činí 150,00 Kč včetně DPH 15% (130,43 Kč bez DPH) ,

dodací lhůta je 5 dnů, a zboží je skladem.

Objednávám/přidávám balení.


(c) Aleš Kyral 2007 - 2017

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.