Facebook
 
 
 
Neoseeds, IČ: 18516271
Karel Neoral
Smržická 11, 796 07 Držovice
neoseeds2.cz@gmail.com, 776269981
Vítáme Vás v internetovém obchodě Neoseeds, který Vám nabízí tradiční i exotická semena. Specialitou v naší nabídce jsou v sezonu naklíčená semena exotických rostlin. Dále zde najdete atraktivní druhy druhy chilli Jolokia bhut, Trinidad moruga scorpian, několik desítek druhů rajčat a mnoho dalších druhů semen.

karta rostliny: Tacca nivea
typ: semena

TACCA Nivea - 5 semen

Jedna z nejneobvykleji kvetoucích rostlin na světě. Známo je cca. 30 druhů této rostliny. Některé jsou nenápadné bizardním květenstvím. Tacca je vytrvalá bylina, která se pěstuje ve své domovině pro jedlé hlízy, jejichž váha se pohybuje 200 - 700g. Květ dosahuje výšky až jeden metr.

Výsev - semena vyséváme do propustného substrátu cca 1cm pod povrch. Vlhkost zajišťujte rosením.

Nároky - Rostlinu pěstujeme v propustném substrátu tvořeném 20% humózní zemina, 30% perlit a 50% rašelina. Substrát by měl být lehce kyselý 5, 5 - 6, 5, pH. Tacca má ráda vyžší vzdušnou vlhkost a proudící vzduch. Vhodné umístění skleník zimní zahrada, v letním období se může rostlina letnit na zahradě ve stínu až polostínu.

Cena činí 35,00 Kč nebo 1,32 € ,

dodací lhůta je 5 dnů, balení obsahuje 5 semen a zboží je skladem.

Tato položka je dočasně blokována a nelze ji objednat. Zkuste prosím vyzkoušet dostupnost později.






(c) Aleš Kyral 2007 - 2018

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.