Facebook
 
 
 
Karel Neoral - Semena, IČ: 18516271
Jitka Neoralová
Smržická 11, 796 07 Držovice
neoseeds2.cz@gmail.com, 776269981
Vítáme Vás v internetovém obchodě Neoseeds, který Vám nabízí tradiční i exotická semena. Specialitou v naší nabídce jsou v sezonu naklíčená semena exotických rostlin. Dále zde najdete atraktivní druhy druhy chilli Jolokia bhut, Trinidad moruga scorpian, několik desítek druhů rajčat a mnoho dalších druhů semen.

karta rostliny: Cortaderia selloana (Kortaderie dvoudomá)
typ: semena

CORTADERIA SELLOANA MIX - 500 semen

Vytrvalá mrazuvzdorná tráva dosahující velikosti okolo 200cm, nápadná svými květy, které poutají pozornost velkými latami v barvách od bílostříbrné po růžovou

Výsev - pampová tráva výsev provádíme do truhlíku na povrch běžného substrátu pod sklem. Povrch substrátu vlhčíme rosením. Truhlík přikrejeme sklem nebo folií, tak aby lehce větral. Semínka klíčí v závislosti na teplotě 30 - 60 dní. Po vyklíčení trávu necháme zesílit, po té rozsadíme do nádob pokud je dostatečně silná tak přímo na stanoviště. Výsadba na stanoviště je nejvhodnější v květnu, nejpozději v červenci.

Nároky - Vyžaduje humózní zeminu, v době růstu dostatečnou zálivku - naopak na podzim vůbec nezalévat. V zimě je nutné chránit především mladou rostlinu před zimní vlhkostí. To znamená svázat staré stvoly trávy, případně přikrýt něčím prodyšným. Na jaře, až začne rašit mladá tráva, suché stvoly odstřihnem

Cena činí 25,00 Kč nebo 0,94 € ,

dodací lhůta je 5 dnů, balení obsahuje 500 semen a zboží je skladem.

Tato položka je dočasně blokována a nelze ji objednat. Zkuste prosím vyzkoušet dostupnost později.


(c) Aleš Kyral 2007 - 2018

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.