Fórum

Příspěvky lze přidávat pouze z karet rostlin. Dotazy ohledně zakoupení rostliny nebo semena které nenaleznete v aktuální nabídce eshopu prosím nepište. Budou s ohledem na zvýšení přehlednosti stránek a pomíjivost požadavku vymazány. Platí pravidlo: co se v nabídce nenalézá, nedokáži bohužel zprostředkovat a nabídnout. V takovém případě prosím zadejte požadavek v burze. Děkuji za pochopení.

Rostlina Předmět Souhrn
Adansonia
(Baobab)
Re: Vysev.. A vyklicili nakonec? A po jake dobe? Nevím jestli těch 14 dní není málo......
Euphorbia lathyris
(Pryšec křížmolistý)
Re: dotaz Nedokážu říct přesně, ale hádal bych že celá. Všichni pryšci jsou jedovatí a ochutnávat je určitě ne...
Adansonia
(Baobab)
Re: Vysev.. U mě to probíhalo tak, že jsem na 60 - 70C začal a nechal to vychladnout na pokojovou teplotu. To sp...
Euphorbia acrurensis Re: kaktus - choroba Pokud mi to něco nepopíšete nebo nepošlete foto, lze jen opravdu těžko radit. Ještě bych upřesnil, ž...
Euphorbia lathyris
(Pryšec křížmolistý)
dotaz která část Pryšce křížmolistého je jedovatá ?????...
Adansonia
(Baobab)
Vysev.. Ahoj, uz ani nevim kde jsem seminka koupil, ale namocil jsem je na 24hod, avsak do vody normalni t...
Euphorbia acrurensis kaktus - choroba Dobrý den, potřeboval bych radu, koupil jsem si kaktus Euphorbia ingens možná acrurensis a zdá se ...
Cortaderia selloana
(Kortaderie dvoudomá)
kortaderie pampová chtěla bych se zeptat jestli se na jaře kortaderie pampová střihá a pokud ano na jakou výšku.Děkuji....
Juncus
(Sítina)
juncus Zdravím a mám dotaz. Dá se juncus spiralis pěstovat jako pokojová rostlina?Pokud ano za jakých podm...
Coccothrinax boschiana info o pestovaní Prosím návod na pestovanie palmy coccothrinax boschiana...
Lithops
(Živé kameny)
dotaz Pěstuju kaktusy i sukulenty a bonsaje a chtěla bych koupit nějaké živé kameny, ale nabídka je velmi ...
Eucalyptus
(Eukalypt)
Re: eukalyptus V našich podmínkách by nepřežil. Musí se schovat a udržovat podobně jako venku....
Dioscorea elephantipes
(Sloní noha)
Re: sloní noha Předpokládám, že se bude jednat o příliš velkou zálivku a nedostatek světla a tepla....
Dioscorea elephantipes
(Sloní noha)
sloní noha Na této rostlině mi opadaly listy a samotná noha odshora směrem dolů uvnitř měkne.Prosím o vysvětlen...
Hebe albicans dotaz Chtěla jsem se zaptat jak pěstovat Hebe Albicans? Je mrazu odolná? do jaké velikosti doroste. Děkuj...
Cornus
(Dřín)
Svída Už jsem to napsal, ale raději ještě jednou - ty dva obrázky nejsou určitě svída - to byl můj omyl, z...
Eucalyptus
(Eukalypt)
eukalyptus Prosim jak ho pestovat venku,a co pres zimu? Predem dekuji za odpoved. S pozdravem Ondra...
Aeonium cuneatum Re: aeonium cuneatum Myslím že to bude jako s jinýma tlusticema. Tedy malá zálivka a nemilosrdně ji mučit na sluníčku :o)...
Aeonium cuneatum Re: tustice Dobrý den. Doporučuju kromě mospilanu taky vlnatku nejdřív obrat ručně, osvědčilo se mi na to párátk...
Aeonium cuneatum tustice mám mnoho let tlustici,je nádherná,ale bohuželji napadla vlnatka, nevím co mám dělat,opakovaně jsem ...

nejnovější 156 157 158 167 168 169 nejstarší

© Aleš Kyral 2007 - 2024                 DONATE / příspěvek na provoz stránek