Fórum

Příspěvky lze přidávat pouze z karet rostlin. Dotazy ohledně zakoupení rostliny nebo semena které nenaleznete v aktuální nabídce eshopu prosím nepište. Budou s ohledem na zvýšení přehlednosti stránek a pomíjivost požadavku vymazány. Platí pravidlo: co se v nabídce nenalézá, nedokáži bohužel zprostředkovat a nabídnout. V takovém případě prosím zadejte požadavek v burze. Děkuji za pochopení.

Rostlina Předmět Souhrn
Aeonium cuneatum aeonium cuneatum přivezla jsem si z Walesu aeonium cuneatum,mám slabost pro tlusticovité,ale o téhle nic nevím...květ...
Passiflora caerulea
(Mučenka modrá)
dotaz Jak zajistit dozrání plodů u Pass.careluea.Mám jenom jednu rostlinu a opyluji štětečkem. Jaká rostli...
Cycas revoluta
(Cykas japonský)
Re: prostředí Dobrý den. Řekl bych, že právě především v bytě. V létě jej lze sice bez problémů letnit, ale naši z...
Cycas revoluta
(Cykas japonský)
prostředí chtel bych se zeptat jestli se dá cycas revoluta pestovat i v byte. dekuji...
Dioscorea mexicana
(Yam mexický)
Re: Co to je? Dobrý den. Myslím, že jste rostlinu identifikoval správně, tedy Dioscorea Mexicana....
Dioscorea mexicana
(Yam mexický)
Co to je? Dobrý den, na floře jsem koupil, řekl bych že hlízu ale moc se nevyznám, je po povrchu dřevnatá a ří...
Dracaena draco
(Dračinec obecný)
Dotaza Dobrý den, mám přibližně rok doma dracenu a cca před měsícem se jí na listech začali dělat bílé ...
Calathea crocata calathea crocata Dobry den,zakoupila jsem si tuto kvetinu a prodavacka mi zdelila ze ma mit tato kvetina polostin a z...
Sorbus koehneana
(Jeřáb Koehneův)
dotaz Prosím o stručné sdělení zda je jeřáb Kohneův náchylný na vymrznutí a jak se pěstuje, kam ho nasázet...
Hylocereus undatus
(Kaktusový fík)
Re: Hylocereus -stonek Ano, muže se jednat o H. undatus, má čtyřhraný stonek, rozhodně není placatý, jako opuncie! ...
Populus
(Topol)
japonský topol Dobrý den, mám dotaz na křížence Populus Nigra x populus Henri Maxovicze. Prosím o sdělení, jaké ten...
Clerodendrum
(Blahokeř)
dotaz Prosím o radu. Již několik let vlastním Blahokeř Thomson, za celou dobu kvetl pouze jednou. Je umíst...
Juniperus
(Jalovec)
jalovec hybernica Prosím o radu,zda mohu použít tuto rostlinu jako živý plot?...
Cyperus
(Šáchor)
Papyrus Dobrý den, zakoupila jsem v Bauhauzu polomrtvý Papyrus, protože je miluji, jala jsem se ho zachraňov...
Euphorbia leuconeura Re: množení Dobrý den. Množí se právě těmi semínky o kterých píšete. Jednoduše se uchytávají....
Sedum spectabile
(Rozchodník nádherný)
Sedum Na zahrádce mám Sedum spectabilis BRILLIANT, nebo NEON. Zajímá mě, jak je léčivý. Babička mi šťávou ...
Euphorbia leuconeura množení Dobrý den strávila jsem celý den nad hledáním tohoto druhu kytky Euphorbia Leuconeura a nepodařilo s...
Calathea
(Kalatea)
Calathea-dotaz Dobrý den,prosím Vás mám dotaz.Díky Vaším stránkám jsem našla název a popis květiny.Je krásná a zají...
Blechnum
(Žebrovice)
Dotaz Dobrý den! Mám dotaz ohledně Kapradin.Jsou některé druhy menšího vzrůstu které by se daly použít v ...
Crossandra
(Krosandra)
Re: crossandra fortuna Ano, ale ne v naších zeměpisných podmínkách :o) Potřebuje teploučko....

nejnovější 157 158 159 167 168 169 nejstarší

© Aleš Kyral 2007 - 2024                 DONATE / příspěvek na provoz stránek