Fórum

Příspěvky lze přidávat pouze z karet rostlin. Dotazy ohledně zakoupení rostliny nebo semena které nenaleznete v aktuální nabídce eshopu prosím nepište. Budou s ohledem na zvýšení přehlednosti stránek a pomíjivost požadavku vymazány. Platí pravidlo: co se v nabídce nenalézá, nedokáži bohužel zprostředkovat a nabídnout. V takovém případě prosím zadejte požadavek v burze. Děkuji za pochopení.

Rostlina Předmět Souhrn
Pachypodium geayi zasychání listů Prosím o radu. Po přesazení rostliny vyrazili nové listy do délky asi 3 cm.Potom od špiček zhnědli, ...
Aronia
(Temnoplodec)
černá jeřabina Dobrý den,ČJ obsahuje rutin.Jak se dá,případně co s ním,aby se dal použít na cévy a křečové žíly.Děk...
Abies concolor
(Jedle ojíněná)
Abies concolor Prosím o odpověď - mám Abies concolor v konterjneru, výška cca 150 cm. Jak dlouho může v tomto konte...
Lonicera henryi
(Zimolez Henryův)
Lonicera Henryi Dobrý den, zajímalo by mě, zda tato rostlina nebo její bobule (plody) jsou jedovaté. Děkuji...
Euphorbia milii
(Trnová koruna)
Re: rada Rozhodně ano! Tyhle rostliny mají rádi teplo....
Euphorbia milii
(Trnová koruna)
rada Euphorbia milii je potřeba na zimu dát tento keř domů?a za další se chci zeptat na crossandra fortun...
Echeveria glauca přezimování Ahojky, loni jsem dostala echeverii glaucu (snad jsem ji podle obrázku poznala správně). Bohužel mi ...
Dracaena marginata Listy Dobrý den, co způsobuje žloutnutí listů u této rostliny - málo nebo moc vody? A ještě asi trochu n...
Pachypodium namaquanum Re: Koupě Dobrý den. Bohužel v současné době žádná semena neprovádám. Z vlastní zkušenosti bych spíše doporuči...
Pachypodium namaquanum Koupě Dobrý den, měla bych zájem o koupi této roszliny.Můžete mi říci, zda je tato možnost i u Vás nebo kd...
Bombax ellipticum klíčenie Bombax elipticum Semená vysievať pri stálej teplote, alebo kolísanie teplôt (deň/noc)? Ako lho si uchovávajú semená k...
Calathea
(Kalatea)
calathea Mám calatheu vysokého vzrůstu asi 10, zelené listy se žlutým žilkováním, zalévám vyloženě převařenou...
Euphorbia
(Pryšec)
Dotaz Dostal jsem jako dárek rostlinu označenou štítkem Euphorbia hermentiana. Potřeboval bych získat info...
Prunus lusitanica
(Bobkovišeň portugalská)
Prunus Lusitanica Dobry den, obracim se na Vas s dotazem ohledne bobkovisne portugalske. Poridil jsem si ji v podob...
Crassula ovata
(Tlustice vejčitá)
Re: Monstrosa Tak problémom bola naozaj malá zálievka,rastlinka sa do troch dní spamatala a už vyzerá oveľa lepšie...
Calathea lancifolia
(Kalatea kopinatá)
Re: Dotaz Všechny druhy jsou jedovaté, ale nedokážu říci, jestli si ji kočka všimne nebo ne....
Calathea lancifolia
(Kalatea kopinatá)
Dotaz Chtěl bych se zeptat. Nedávno mamka dostala kytku jménem calathea lancifolia. Mam doma kocoura, a ně...
Bougainvillea
(Bugenvilea)
Re: květ Bugenvilee Kolik let je stará rostlina? Dozvěděl jsem se, že kvete pouze v prvních 5ti letech, viz. popis....
Bougainvillea
(Bugenvilea)
květ Bugenvilee Poraďte, proč mě nekvete Bugenvilie? Listy má hezké, ale letos ještě nekvete. Přitom vloni byla tak ...
Musa acuminata Dotaz Dobrý den, koupili jsme si banánovník Musa Banana a zajímalo by mě zda i jako pokojová rostlina můž...

nejnovější 160 161 162 167 168 169 nejstarší

© Aleš Kyral 2007 - 2024                 DONATE / příspěvek na provoz stránek