Fórum

Příspěvky lze přidávat pouze z karet rostlin. Dotazy ohledně zakoupení rostliny nebo semena které nenaleznete v aktuální nabídce eshopu prosím nepište. Budou s ohledem na zvýšení přehlednosti stránek a pomíjivost požadavku vymazány. Platí pravidlo: co se v nabídce nenalézá, nedokáži bohužel zprostředkovat a nabídnout. V takovém případě prosím zadejte požadavek v burze. Děkuji za pochopení.

Rostlina Předmět Souhrn
Cycas revoluta
(Cykas japonský)
Re: Doba zasazení Dobrý den. Nevím přesně dobu, ale substrát by měl být určitě písčitý a semeno zasadit do zeminy jeno...
Cycas revoluta
(Cykas japonský)
Doba zasazení Dobrý den. Minulý měsíc jsem si z dovolené dovezla jedno semeno této rostliny. Ráda bych se zeptala...
Crassula ovata
(Tlustice vejčitá)
Re: Monstrosa Shazování starších listů je zcela normální. Pokud by se začaly scvrkávat všechny listy, tak zálivka ...
Crassula ovata
(Tlustice vejčitá)
Monstrosa Mám asi ročnú rastlinu,podla rád z netu ju mám na priamom slnku a snažím sa ju neprelievať.Sem tam z...
Lewisia
(Levízie)
Re: lewisia Nechte ji tak jak je. Aspoň se vysemení....
Clivia miniata
(Řemenatka rumělková)
dotaz Měla jsem clivii v zimě umístěnou v bytě při pokojové teplotě.Zálivku jsem hodně omezila,ale listy ...
Crassula
(Tlustice)
Choroba Crassuly Ovaté Dobrý den, prosím Vás o odpověď:Co znamenají bílé skvrnky na listech této květiny díky...
Lewisia
(Levízie)
lewisia Prosím Vás o radu ! Co dělat s lewisii po odkvětu? Ostříhat odkvetlé výhonky? Děkuji....
Euphorbia lathyris
(Pryšec křížmolistý)
Re: pryšec křížmolistý Určitě důkladné vymytí čistou vodou a hned k lékaři nebo na pohotovost!...
Schefflera arboricola
(Šeflera paprskolistá)
Re: Schefflera arboricola Takže moje zkušenost je taková, že celý řízek se nechytnul, ale když jsem odlomený dvojlist zapíchnu...
Aeonium arboreum
(Eonium stromovité)
Re: Aeonium arboreum-hnojivo Dobrý den. Stačí ji standardní hnojivo pro sukulenty. I větší rostlině postačí květináč průměru 12cm...
Euphorbia lathyris
(Pryšec křížmolistý)
pryšec křížmolistý kontaminace očí - jakéje nebezpečí? spěchá!!!...
Aeonium arboreum
(Eonium stromovité)
Aeonium arboreum-hnojivo Dobrý den,zakoupila jsem si květinu Aeonium arboreum a chtěla jsem se optat. Jaké hnojivo je nejlepš...
Schefflera arboricola
(Šeflera paprskolistá)
Schefflera Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na výše uvedenou rostlinu, která už měří 250 cm a potřebovala byc...
Vaccinium corymbosum
(Borůvka chocholičnatá)
dotaz na pěstování Vloni jsem koupila 2 kanadské borůvky, jsou zasazené v rašelině a hrabance na jižní straně, přes zim...
Musa acuminata dotaz Dobrý den, koupila jsem si banánovník, podle listů je to Musa Acuminata a bohužel nevím jak se pěstu...
Guzmania minor Guzmania minor rondo Chtěla jsem se zeptat, jaké velikosti dorůstá květina Guzmania minor rondo a Croton pěstovaný v poko...
Hebe
(Hebe)
Hebe Existuje prosím kniha s podrobným popisem druhů,kultivarů a návodem k pěstování Hebe. Mám ve skalce ...
Pseudolithos Pseudolithos Dobrý den, můžete mi, prosím, poradit, kde bych nalezla podrobnější informace o pěstování Pseudol...
Tillandsia aeranthos Tillandsia auranthos Jaké světlo, teplotu a vlhkost potřebuje jmenovaná rostlina...

nejnovější 161 162 163 166 167 168 nejstarší

© Aleš Kyral 2007 - 2024                 DONATE / příspěvek na provoz stránek