zavři

Ceník prodejců:

Facebook
 
 
 
 

pdf
 

karta rostliny zobrazena tento rok 143x

Subtropické byliny : Rosopsida / Brassicales / Brassicaceae

Alyssoides

Synonyma: Lutzia, Scleroptychis, Vesicaria

Pro hnojení v době před květem nebo plodem doporučuji:
Kristalon PLOD A KVĚT 0, 5kg / Hnojivo pro plod a květ - univerzální
za 105,00 Kč s DPH.

časopis Zahrádkář časopis iReceptář časopis Nová Botanika


Druhy:

Alyssoides cretica

Bohužel k této rostlině žádné podrobnější informace nemám. Dokážete-li něčím přispět, zašlete mi prosím informace na: . Děkuji.

Nepodařilo se mi získat fotografii. Máte-li nějakou k dispozici a není chráněna autorským právem, prosím o zaslání na: . Děkuji.

Synonyma: A. tomentosa, Alyssum creticum, Alyssum oocarpum, Alyssum paniculatum, Lutzia cretica, Lutzia fruticosa, Scleroptychis cretica, Vesicaria cretica, Vesicaria paniculata

Alyssoides utriculata

Pochází z Evropy. Kvete žlutými květy.

Nepodařilo se mi získat fotografii. Máte-li nějakou k dispozici a není chráněna autorským právem, prosím o zaslání na: . Děkuji.

Synonyma: A. graeca, Alyssum graecum, Alyssum oederi, Alyssum utriculatum, Alyssum vesicaria, Cistocarpium utriculatum, Crucifera utriculata, Myagrum utriculatum, Vesicaria graeca, Vesicaria utriculata


literatura:

Přidání dotazu nebo odpovědi:

Předmět:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Popis:
Dotazy ohledně zakoupení rostliny nebo semena které nenaleznete v aktuální nabídce eshopu prosím nepište. Budou s ohledem na zvýšení přehlednosti stránek a pomíjivost požadavku vymazány. Platí pravidlo: co se v nabídce nenalézá, nedokáži bohužel zprostředkovat a nabídnout. V takovém případě prosím zadejte požadavek v burze. Děkuji za pochopení.
opište kontrolní kód z obrázku: kontrolní kód

   
(c) Aleš Kyral 2007 - 2018