zavři

Ceník prodejců:

Facebook
 
 
 
 

pdf
 

karta rostliny zobrazena tento rok 75x

Trávy : Liliopsida / Poales / Poaceae

Ampelodesmos (Ampelodesma)

Pro hnojení v době před květem nebo plodem doporučuji:
Kristalon PLOD A KVĚT 0, 5kg / Hnojivo pro plod a květ - univerzální
za 105,00 Kč s DPH.

časopis Zahrádkář časopis iReceptář


Druhy:

Ampelodesmos ampelodesmon

Roste na Sicílii.

Nepodařilo se mi získat fotografii. Máte-li nějakou k dispozici a není chráněna autorským právem, prosím o zaslání na: . Děkuji.

Synonyma: Arundo ampelodesmon, Donax ampelodesmos

Ampelodesmos mauritanicus (Ampelodesma latnatá)

Roste ve středozemí.

Nepodařilo se mi získat fotografii. Máte-li nějakou k dispozici a není chráněna autorským právem, prosím o zaslání na: . Děkuji.

Synonyma: A. ampelodesmos, A. bicolor, A. effusus, A. festucoides, A. mauritanicus var. bicolor, A. tenax, Ampelodonax bicolor, Arundo ampelodesmos, Arundo bicolor, Arundo biflora, Arundo festucoides, Arundo festucoides f. grandiflora, Arundo mauritanica, Arundo pliniana var. mauritanica, Arundo tenax, Avena festucoides, Calamagrostis bicolor, Deyeuxia arundinacea, Donax ampelodesmos, Donax bicolor, Donax festucoides, Donax mauritanicus, Donax tenax, Festuca elatior, Stipa mauritanica


literatura:

Přidání dotazu nebo odpovědi:

Předmět:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Popis:
Dotazy ohledně zakoupení rostliny nebo semena které nenaleznete v aktuální nabídce eshopu prosím nepište. Budou s ohledem na zvýšení přehlednosti stránek a pomíjivost požadavku vymazány. Platí pravidlo: co se v nabídce nenalézá, nedokáži bohužel zprostředkovat a nabídnout. V takovém případě prosím zadejte požadavek v burze. Děkuji za pochopení.
opište kontrolní kód z obrázku: kontrolní kód

   
(c) Aleš Kyral 2007 - 2018