zavři

Ceník prodejců:

 
 
 
 

pdf
 

karta rostliny zobrazena tento rok 48x

Trávy : Liliopsida / Poales / Poaceae

Henrardia

Na hnojení na začátku vegetace doporučuji:
Kristalon START 0, 5kg / Startovací hnojivo - univerzální
za 105,00 Kč s DPH.

časopis Zahrádkář časopis iReceptář


Druhy:

Henrardia persica

Roste v Kazachstánu, Kyrgyzstánu, Turkmenistánu, Uzbekistánu, Tádžikistánu, Afganistánu, Íránu, Turecku, Pakistánu, Sýrii a Libanonu.

HenrardiaPersica.jpg
799 x 1200 px
452.96 kB

Synonyma: H. glabriglumis, H. persica subsp. glabriglumis, H. persica var. erecta, H. persica var. glaberrima, Lepturus erectus, Lepturus erectus var. glabratus, Lepturus hirtulus, Lepturus incurvatus var. erectus, Lepturus persicus, Lepturus persicus var. glaberrimus, Lepturus persicus var. glabratus, Lepturus pubescens var. glaberrimus, Lepturus pubescens var. persicus, Pholiurus glabriglumis, Pholiurus persicus

Henrardia pubescens

Roste v Sýrii, Libanonu, Izraeli, Palestině, Jordánsku, Iráku a Íránu.

Nepodařilo se mi získat fotografii. Máte-li nějakou k dispozici a není chráněna autorským právem, prosím o zaslání na: . Děkuji.

Synonyma: H. hirtella, H. pubescens subsp. hirtella, H. pubescens var. glabra, Lepturus pubescens, Pholiurus pubescens, Rottboellia pubescens


literatura:

Přidání dotazu nebo odpovědi:

Předmět:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Popis:
Dotazy ohledně zakoupení rostliny nebo semena které nenaleznete v aktuální nabídce eshopu prosím nepište. Budou s ohledem na zvýšení přehlednosti stránek a pomíjivost požadavku vymazány. Platí pravidlo: co se v nabídce nenalézá, nedokáži bohužel zprostředkovat a nabídnout. V takovém případě prosím zadejte požadavek v burze. Děkuji za pochopení.
opište kontrolní kód z obrázku: kontrolní kód

   
(c) Aleš Kyral 2007 - 2018