zavři

Ceník prodejců:

Facebook
 
 
 
 

pdf
 

karta rostliny zobrazena tento rok 124x

Trávy : Liliopsida / Poales / Poaceae

Henrardia

Na hnojení během jara a růstu travin doporučuji:
AGRO Trávníkové hnojivo 10kg / Trávníkové hnojivo Agro
za 329,00 Kč s DPH.

časopis Zahrádkář časopis iReceptář časopis Nová Botanika


Druhy:

Henrardia persica

Roste v Kazachstánu, Kyrgyzstánu, Turkmenistánu, Uzbekistánu, Tádžikistánu, Afganistánu, Íránu, Turecku, Pakistánu, Sýrii a Libanonu.

HenrardiaPersica.jpg
799 x 1200 px
452.96 kB

Synonyma: H. glabriglumis, H. persica subsp. glabriglumis, H. persica var. erecta, H. persica var. glaberrima, Lepturus erectus, Lepturus erectus var. glabratus, Lepturus hirtulus, Lepturus incurvatus var. erectus, Lepturus persicus, Lepturus persicus var. glaberrimus, Lepturus persicus var. glabratus, Lepturus pubescens var. glaberrimus, Lepturus pubescens var. persicus, Pholiurus glabriglumis, Pholiurus persicus

Henrardia pubescens

Roste v Sýrii, Libanonu, Izraeli, Palestině, Jordánsku, Iráku a Íránu.

Nepodařilo se mi získat fotografii. Máte-li nějakou k dispozici a není chráněna autorským právem, prosím o zaslání na: . Děkuji.

Synonyma: H. hirtella, H. pubescens subsp. hirtella, H. pubescens var. glabra, Lepturus pubescens, Pholiurus pubescens, Rottboellia pubescens


literatura:

Přidání dotazu nebo odpovědi:

Předmět:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Popis:
Dotazy ohledně zakoupení rostliny nebo semena které nenaleznete v aktuální nabídce eshopu prosím nepište. Budou s ohledem na zvýšení přehlednosti stránek a pomíjivost požadavku vymazány. Platí pravidlo: co se v nabídce nenalézá, nedokáži bohužel zprostředkovat a nabídnout. V takovém případě prosím zadejte požadavek v burze. Děkuji za pochopení.
opište kontrolní kód z obrázku: kontrolní kód

   
(c) Aleš Kyral 2007 - 2018