Semena a osiva exotických rostlin, zeleniny, bylinek a květin
Zahradnictví specializované na prodej Host

Ne všechny druhy by se daly zařadit do zvolené skupiny, stejně tak tu nenajdete všechny druhy, které by jsem měly patřit. Třídění je tvořeno tak, aby odpovídalo nejvýraznější charakteristice rodu.

Orchideje

Acacallis
Acampe
Acineta
Acriopsis
Ada
Aerangis
Aeranthes
Aerides
Agrostophyllum
Alamania
Amesiella
Amitostigma
Anacamptis (Rudohlávek)
Ancistrochilus
Angraecum (Větrobýl)
Anguloa
Ansellia
Anthogonium
Apostasia
Arachnis
Arpophyllum
Ascocentrum
Aspasia
Barkeria (Barkérie)
Batemannia
Bifrenaria
Bletia
Bletilla
Bollea
Brassavola
Brassia
Broughtonia
Bulbophyllum
Burragea
Calanthe
Calopogon
Calypso
Calyptrochilum
Camaridium
Campylocentrum
Catasetum
Cattleya (Katleja)
Caucaea
Caularthron
Cephalanthera (Okrotice)
Ceratostylis
Chamorchis (Vstaváček)
Chiloglottis
Chiloschista
Christensonia (Christensonie)
Chysis
Cirrhaea
Cirrhopetalum
Cleisostoma
Cochleanthes
Cochlioda
Coeloglossum (Vemeníček)
Coelogyne (Dutojazýček)
Comparettia
Corallorhiza (Korálice)
Coryanthes
Cryptocentrum
Cuitlauzina
Cycnoches
Cymbidiella
Cymbidium (Člunatec)
Cynorkis
Cypripedium (Střevíčník)
Cyrtochilum
Cyrtopodium
Cyrtorchis
Dactylorhiza (Prstnatec)
Dendrobium (Stromobytec)
Dendrochilum
Dendrophylax
Diaphananthe
Dimerandra
Diploprora
Disa
Domingoa
Dracula
Dryadella
Drymoda
Dyakia
Elleanthus
Embreea
Encyclia
Eparmatostigma
Epicattleya
Epidendrum
Epigeneium
Epipactis (Kruštík)
Epipogium (Sklenobýl)
Eria
Erycina
Euanthe
Euchile
Eulophia
Eurychone
Galeandra
Galeottia
Gastrochilus
Gastrodia
Gomesa
Gongora
Goodyera (Smrkovník)
Grammatophyllum
Grosourdya
Guarianthe
Gymnadenia (Pětiprstka)
Habenaria
Hammarbya (Měkkyně)
Helcia
Herminium (Toříček)
Hexisea
Himantoglossum (Jazýček)
Holcoglossum
Hormidium
Houlletia
Huntleya
Hygrochilus
Inobulbum
Isabelia
Isochilus
Kefersteinia
Laelia
Lemboglossum
Leochilus
Lepanthes
Leptotes
Limodorum (Hnědenec)
Liparis (Hlízovec)
Listera (Bradáček)
Lockhartia
Ludisia
Lueddemannia
Lycaste
Macodes
Malaxis (Měkčilka)
Masdevallia
Maxillaria
Mediocalcar
Meiracyllium
Mendoncella
Mexipedium
Microcoelia
Microterangis
Miltonia
Miltonioides
Miltoniopsis
Mormodes
Mormolyca
Myrmecophila
Neobathiea
Neobenthamia
Neofinetia
Neomoorea
Neotinea
Neottia (Hlístník)
Neottianthe
Neuwiedia
Nidema
Oberonia
Odontoglossum (Odontoglosum)
Oeceoclades
Oeonia
Oeoniella
Oncidium
Oncostele
Ophrys (Tořič)
Orchis (Vstavač)
Ornithidium
Ornithocephalus
Ornithophora
Panisea
Paphinia
Paphiopedilum (Střevičnikovec)
Paraphalaenopsis
Pecteilis
Pelatantheria
Peristeria
Pescatoria
Phaius (Fajus)
Phalaenopsis (Felonopsis)
Pholidota
Phragmipedium
Phymatidium
Platanthera (Vemeník)
Platystele
Plectrelminthus
Plectrophora
Pleione (Plejonka)
Pleurothallis
Podangis
Polystachya
Ponera
Ponerorchis
Porroglossum
Promenaea
Promenea
Prosthechea
Pseudolaelia
Pseudorchis (Běloprstka)
Psychopsis
Renanthera
Restrepia
Restrepiella
Rhyncholaelia
Rhynchostele
Rhynchostylis
Robiquetia
Rodriguezia
Rossioglossum
Scaphosepalum
Schoenorchis
Schomburgkia
Sedirea
Seidenfadenia
Serapias (Serapie)
Sievekingia
Sobralia (Sobrálie)
Solenangis
Spathoglottis (Spathoglottis)
Spiranthes (Švihlík)
Stanhopea (Stanhopeja)
Staurochilus
Stelis
Stenoglottis
Stenotyla
Stichorkis
Sudamerlycaste
Taeniophyllum
Thecopus
Thunia
Tolumnia
Traunsteinera (Hlavinka)
Trias
Trichocentrum
Trichoceros
Trichoglottis
Trichopilia
Trichotosia
Tridactyle
Trigonidium
Vanda (Vanda)
Warczewiczella
x Angulocaste
x Ascocenda
x Beallara
x Brassocattleya
x Brassolaelia
x Brassolaeliocattleya
x Burrageara
x Cambria
x Cattlianthe
x Chrisanda
x Colmanara
x Dactylodenia
x Degarmoara
x Doritaenopsis
x Epicattleya
x Epilaeliocattleya
x Epiphronitis
x Iwanagara
x Kunthara
x Laeliocattleya
x Miltassia
x Miltonidium
x Odontioda
x Oncidioda
x Phaiocalanthe
x Potinara
x Rhyncholaeliocattleya
x Sophrocattleya
x Sophrolaeliocattleya
x Vandachostylis
x Vuylstekeara
Xylobium
Zygopetalum (Chomoutovka)
(c) Aleš Kyral 2007 - 2017