Semena a osiva exotických rostlin, zeleniny, bylinek a květin
Zahradnictví specializované na prodej Host

Ne všechny druhy by se daly zařadit do zvolené skupiny, stejně tak tu nenajdete všechny druhy, které by jsem měly patřit. Třídění je tvořeno tak, aby odpovídalo nejvýraznější charakteristice rodu.

Subtropické keře

Abutilon (Abutilon)
Acnistus
Acokanthera
Adenanthos
Adenocarpus (Žlázoplod)
Adenolobus
Agapetes
Ageratina
Agonis (Bořina)
Aloysia (Alojsie)
Alyogyne
Anabasis
Anisacanthus
Anisodontea
Anoda (Anoda)
Ardisia (Klíman)
Argyrocytisus (Stříbrocist)
Aristotelia
Arthrophytum
Astartea
Azara (Azara)
Baccharis (Křížovník)
Banksia (Banksie)
Boronia (Boronie)
Bouvardia (Bouvardie)
Burchellia
Calicotome (Čilimka)
Calliandra (Kaliandra)
Calligonum
Callistemon (Štětkovec)
Calothamnus
Calytrix
Camellia (Kamélie)
Campylanthus
Canotia
Capparis (Kapara)
Carissa
Cercocarpus (Ohaňkovník)
Chamaebatiaria (Řebřolístek)
Choisya
Clianthus
Coleogyne
Coleonema
Colletia (Kolécie)
Colquhounia
Condalia
Coprosma (Korálovka)
Cordyline (Dračinka)
Coriaria (Kožařka)
Corokia
Correa
Crossandra (Krosandra)
Cyathodes
Cytisophyllum
Diplolaena
Discaria
Edgeworthia
Embothrium (Kalokeř)
Encelia
Euryops (Euryops)
Fagonia (Podlák)
Fatsia (Aralka)
Fontanesia (Bezucha)
Frankenia (Frankenie)
Fremontodendron
Fuchsia (Fuchsie)
Galphimia
Grevillea (Grevillea)
Hakea
Haloxylon (Rosilka)
Hovea
Isopogon
Jamesia (Jamesovka)
Juanulloa (Jeřela)
Kalidium
Kiggelaria (Kiggelaria)
Kunzea
Larrea
Launaea (Launea)
Laurocerasus (Bobkovišeň)
Leiophyllum (Lysolístek)
Leptospermum (Balmín)
Leucadendron (Bělostrom)
Leucospermum
Lomatia (Trojhručel)
Lycium (Kustovnice)
Lyonia (Lyonie)
Mackaya
Melianthus (Medokvět)
Morella (Voskovník)
Mortonia
Musschia
Nandina
Nauplius
Nerium (Nerium)
Neviusia (Neviusie)
Olearia
Oreopanax (Oreopanax)
Pentas (Pětkovec)
Peritoma
Petalostylis
Peucephyllum
Phillyrea (Jamovec)
Phylica
Prasium (Pyskatec)
Prosopidastrum
Protea
Pseudopanax
Pultenaea
Radyera
Reaumuria
Retama (Retama)
Rhaphidophyton
Roldana
Ruscus (Listnatec)
Salsola (Slanobýl)
Sarcopoterium (Astivida)
Scutia
Securinega (Tvrdodřev)
Serissa
Simmondsia
Sparrmannia
Sphaeralcea
Suaeda (Solnička)
Sutherlandia
Swainsona
Sympegma
Tamarix (Tamaryšek)
Tasmannia
Telopea
Tetradenia
Thymbra
Thymelaea (Vrabečnice)
Withania (Vitánie)
Zenobia (Zenobie)
(c) Aleš Kyral 2007 - 2016