Semena a osiva exotických rostlin, zeleniny, bylinek a květin
Zahradnictví specializované na prodej Host


Ne všechny druhy by se daly zařadit do zvolené skupiny, stejně tak tu nenajdete všechny druhy, které by jsem měly patřit. Třídění je tvořeno tak, aby odpovídalo nejvýraznější charakteristice rodu.

Tropické stromy

Acacia (Akácie)
Acrocarpus
Adansonia (Baobab)
Adenanthera
Aegle (Oslizák)
Afzelia (Afzélie)
Agrostistachys
Alstonia
Altingia
Amherstia (Amherstie)
Anisoptera (Nestejnokřídlec)
Aporosa
Aspidosperma (Štítosemenka)
Avicennia (Kolíkovník)
Azadirachta
Barringtonia
Beaumontia
Bellucia
Bischofia
Borojoa
Brachychiton (Brachychiton)
Brownea (Brownea)
Bruguiera (Kolenovník)
Buckinghamia
Caesalpinia (Sapan)
Calophyllum (Kalaba)
Cananga (Kananga)
Carapa (Karapa)
Casearia (Polouš)
Castanopsis (Kaštanovec)
Castilla
Cecropia (Cekropie)
Ceiba (Vlnovec)
Centrolobium (Arariba)
Chaetocarpus
Chionanthus (Bělas)
Chisocheton
Choerospondias
Coccoloba (Hroznovec)
Cochlospermum (Kochlospermum)
Cola (Kola)
Cordia (Kordie)
Corynocarpus (Kyjovec)
Couratari (Kuratari)
Couroupita (Kuroupita)
Crescentia
Cudrania (Kudránie)
Cupaniopsis
Cyathocalyx
Delonix (Delonix)
Dillenia (Hodara)
Dipterocarpus (Dvojkřídláč)
Dombeya (Dombeja)
Dracaena (Dracéna)
Drimys (Drimys)
Ehretia (Krabil)
Entandrophragma (Pačesnekovník)
Enterolobium (Guanakast)
Eperua (Eperua)
Erythrina (Zarděnice)
Erythroxylum (Rudodřev)
Eugenia (Hřebíčkovec)
Eusideroxylon
Excoecaria (Excekarie)
Falcatifolium
Ficus (Fíkus)
Firmiana
Guaiacum (Guajak)
Guatteria
Gyrocarpus
Hagenia (Hagenie)
Haldina
Harpephyllum
Hopea (Hopea)
Hura (Hura)
Hymenosporum
Jacaranda (Žakaranda)
Jagera
Kigelia (Kigélie)
Koompassia
Laguncularia (Kyjovník)
Lecythis (Hrnečník)
Lithocarpus
Machaerium
Melia (Zederach)
Meliosma
Mesua
Monodora (Monodora)
Moringa (Moringa)
Mundulea
Murraya
Mussaenda (Mussaenda)
Nectandra
Neopringlea
Ochroma (Balza)
Ocotea (Obaleň)
Ormosia (Ormosie)
Pachira (Pachira)
Palaquium (Perčovník)
Pandanus (Pandán)
Parashorea
Parmentiera (Parmentiera)
Peltophorum (Peltoforum)
Phaleria
Polyalthia
Pourouma
Psychotria
Pterocarpus (Křídlok)
Racosperma
Radermachera (Radermachera)
Rhizophora (Kořenovník)
Sacoglottis
Sapindus (Mýdelník)
Sapium (Sapium)
Saraca (Saraka)
Schefflera (Šeflera)
Schinus (Pepřovec)
Schizolobium (Schizolobium)
Sesbania
Shorea (Pětikřídlec)
Sideroxylon (Železovec)
Sonneratia (Kuželovník)
Sorindeia
Spathodea
Stenocarpus
Sterculia (Lejnice)
Symplocos (Samoduť)
Tabebuia (Tabebuja)
Terminalia (Terminalie)
Tetradium (Ampák)
Trevesia
Tristaniopsis
Vatica
Virola (Virola)
Warszewiczia (Varševičie)
x Chiranthomontodendron
Xylopia (Habzelie)
Xylosma
Zanthoxylum (Žlutodřev)
Zygogynum
(c) Aleš Kyral 2007 - 2016