Kaktusy a masožravky, IČ: 65286740
Mgr. Jan Novák
Školní 480, 683 54 Otnice
jan-novak@volny.cz, 544 240 996 nebo 732 465 385, 605 005 950
Všechny rostliny jsou expedovány bez substrátu. Expedice probíhá mimo zimních měsíců (březen-říjen). Zásilky jsou odesílány ihned po objednání.

typ: rostlina

Masožravá zahrádka

Pokud uvažujete o originálním dárku na vánoce, pak zkuste právě masožravou zahrádku. Naleznete v ní 4 - 5 masožravých rostlin a návod na pěstování. Zahrádka obsahuje:

Dionaea muscipula - nejznámější masožravka, jako jediná dokáže kořist ulovit aktivním pohybem (pomocí sklopení pastí). Její domovinou je Kalifornie, kde přežívá pouze několik málo lokalit.

Subtropické a tropické rosnatky (Drosera dielsiana, spatulata, capillaris, capensis, aliciae) - velmi jednoduše pěstovatelné masožravé rostliny. Při zachování vyšší vzdušné vlhkosti a dostatku světla výborně prosperují.

Cena činí 120,00 Kč ,

dodací lhůta je 21 dnů, a zboží je skladem.

Objednávám/přidávám balení.


      © Aleš Kyral 2007 - 2021

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.