Facebook
 
 
 
, IČ: 03860680
Martin Němec
Lhota 6, 37312 Mladošovice
info@puvodnikere.cz, 778 090 017
!!Expedice sazenic pouze od března do pučení a od listopadu do zámrazu !! Sazenice připravujeme pro nejvhodnější výsadbovou sezonu v roce = od konce listopadu až do zámrazu půdy. Další vhodný termín expedice prostokořenných keřů je koncem března a počátkem dubna. Přesný termín od kdy budou sazenice k dispozici je závislý na počasí a budeme Vás o něm předem informovat.

typ: rostlina

Milovník přírody

Balíček původních keřů pro pestrý živý plot MILOVNÍK PŘÍRODY.
Tento balíček pro milovníky přírody přitáhne do vaší zahrady ten nejpestřejší život. Opravdový přírodní nadšenec, ale stále nemá dost a bude nabídku pro živočišnou říši rozvíjet přírodními trvalkami a dalšími prvky přírodních zahrad = květnatou loukou, broukovištěm nebo jezírkem (samozřejmě bez ryb, které by zlikvidovaly všechny ostatní živočichy).

Balíček obsahuje po jedné sazenici od 20 druhů keřů (téměř naší kompletní nabídku) - a vystačí na 30 až 40 metrů pestrého a velmi živého plotu. Obsahuje i vzrostné druhy.

Druhy: bez černý, brslen evropský, dřín obecný, dříšťál obecný, habr obecný, hloh jednosemenný, javor babyka, jeřáb ptačí, kalina obecná, kalina tušalaj, krušina olšová, líska obecná, ptačí zob obecný, růže šípková, řešetlák počistivý, svída krvavá, střemcha obecná, trnka obecná, vrba jíva, zimolez obecný.

Cena činí 1 080,00 Kč ,

dodací lhůta je 5 dnů, balení obsahuje 20 rostlin a zboží je skladem.

Tato položka je dočasně blokována a nelze ji objednat. Zkuste prosím vyzkoušet dostupnost později.


(c) Aleš Kyral 2007 - 2019

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.