Semena-bylinky, IČ: 74860551
Petra Máchová
Veleslavínská 28/2
semenabylinky@seznam.cz, 775949911
Eshop semena-bylinky nabízí semena z celého světa za příznivé ceny. Zkuste si vypěstovat rostlinu od samého počátku. S námi to zvládne opravdu každý. Nabídku se snažíme neustále rozšiřovat a jsme rádi za jakékoliv podněty od našich zákazníků. Do budoucna plánujeme rozšířit naši nabídku o sazenice a potřeby pro pěstitele.

karta rostliny: Strelitzia nicolai (Strelicie natalská)
typ: semena
označení prodejce: 6794094

STRELÍCIE NATALSKÁ Strelitzia nicolai - semena 5 ks

STRELÍCIE NATALSKÁ Strelitzia nicolai Strelície je stále zelená trvalka. V našich podmínkách dorůstá kolem 1, 5 až 2 m a vyniká zejména nápadnými květy. Vyséváme v průběhu celého roku, nejlépe však na jaře. Pokud jsou semena pokryta oranžovými vlákny, tak se mechanicky odstraní. Povrch semen se poté lehce napiluje. Poté se semena překryjí vrstvou substrátu odpovídající jejich velikosti. Substrát udržujeme stále mírně vlhký, ne mokrý. Klíčí při teplotě 25°C asi 3 - 6 týdnů. Substrát: Propustný, sterilní - výsevní substrát nebo přepařená zemina + písek nebo perlit, Umístění výsevu: Světlé místo - rozptýlené světlo, chránit před přímým slunečním zářením.

Cena činí 35,00 Kč včetně DPH 15% (30,43 Kč bez DPH) ,

dodací lhůta je 3 dny, balení obsahuje 5 semen a zboží je skladem.

Objednávám/přidávám balení.


      © Aleš Kyral 2007 - 2021

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.