Semenakoexflor, IČ: 66822530
Petr Mitiska
Březinova 895, 544 01 Dvůr Králové n/L
mitiska@semenakoexflor.cz, 723 316 791
E-shop Semenakoexflor se zabývá prodejem semen exotických rostlin, netradičních letniček, trvalek, venkovních dřevin, jehličnanů, kaktusů a sukulentů. Naše nabídka také obsahuje semena zeleniny, cibulovin, hlíznatých, léčivých a aromatických rostlin. Osivo pochází převážně od zahraničních firem. Část sortimentu nabízíme také v barevných sáčkách s návodem na výsev a pěstování na zadní straně. V našem e-shopu naleznete nejširší sortiment exotických rostlin. Některé druhy nabízíme jako jediní v ČR!!!

karta rostliny: Canna indica (Dosna indická)
typ: semena
označení prodejce: 41

CANNA indica 5 semen

Výsev semen: Zpracování semen před výsevem: Přelít horkou vodou a máčet 24 hodin Doba výsevu: Celoročně, nejlépe však v průběhu zimních měsíců. Hloubka: Výsev do hloubky odpovídající velikosti semenaSubstrát: Propustný, sterilní - výsevní substrát nebo přepařená zemina + písek nebo perlit, udržuje se stále mírně vlhký ne mokrý. Lignocel (kokosová briketa)+ písek nebo perlit. Teplota: 25 - 28°CUmístění výsevu: Světlé místo - rozptýlené světlo, chránit před přímým slunečním zářenímDoba klíčení: 2 - 4 týdnyPěstování:Na slunném stanovišti a na živiny bohaté propustné zemině. Koncem podzimu se stonky zkrátí na cca 10cm a hlízy se na zimu uskladní při teplotě 5 - 10°C ve vlhké rašelině. Koncem zimy se hlízy nasátí do květináčů, zvýší se teplota na 20°C a začne se mírně zalévat až do vyrašení. Potom se zálivka zvýší. Na venkovní stanoviště se sází koncem května. Rostlinu lze také pěstovat po celé vegetační období ve velké nádobě. V tomto případě není potřeba hlízy vyjímat, pouze se zkrátí stonky a nádoba se uskladní při teplotě (viz. výše).

Cena činí 20,00 Kč nebo 0,80 € včetně DPH 15% (17,39 Kč nebo 0,70 € bez DPH) ,

dodací lhůta je 5 dnů, balení obsahuje 5 semen a zboží je skladem.

Objednávám/přidávám balení.


      © Aleš Kyral 2007 - 2021

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.