Zahradnictví Hortus spes - J&V komfort s.r.o., IČ: 05979561
Růžová 100/10, 664 64 Dolní Kounice
hortus.spes@seznam.cz,
Nabízíme široký sortiment rostlinného materiálu za skutečně české ceny. Dodáváme jen sazenice a vzrostlé rostliny nikoliv semena rostlin. Nákup u nás není podmíněn žádnou registrací, proto o Vás nejsou shromažďovány žádné informace. Taktéž není nutný odběr více kusů od jednoho druhu. Cílem našeho zahradnictví je nabídnout zákazníkům velmi široký sortiment rostlin a to jak z naší produkce tak i ostatních zahradníků a to výhradně tuzemských. Rostliny pocházející z našich klimatických podmínek jsou nejvyšší zárukou pro jejich další úspěšný růst.

karta rostliny: Miscanthus sinensis (Ozdobnice čínská)
typ: rostlina
označení prodejce: 5590

Miscanthus sinensis 'Zebrinus' - Miscanthus, Ozdobnice čínská pruhovaná

Miscanthus, Ozdobnice čínská, Japonský, Čínský rákos. - Miscanthus sinensis "Zebrinus". Vysoká trsovitě rostoucí travina. Pěstuje se hlavně jako nádherná solitera. Má krásné květenství které se dá sušit. rostlina je nenáročná a velmi dekorativní. Na jaře se seřezává na 10 - 15cm. Mrazuvzdorná. Vzpřímené listy, příčně žlutě pruhované, jako dikobrazí ostny. Výška 150 - 180cm. Kvete září - říjen.

Dostupné varianty:      

Cena činí 115,00 Kč ,

dodací lhůta je 6 dnů, a zboží je skladem.

Objednávám/přidávám balení.


© Aleš Kyral 2007 - 2022

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.