Zahradnictví Hortus spes - J&V komfort s.r.o., IČ: 02712768
Andrea Kašubová
Růžová 100/10, 664 64 Dolní Kounice
hortus.spes@seznam.cz,
Nabízíme široký sortiment rostlinného materiálu za skutečně české ceny. Dodáváme jen sazenice a vzrostlé rostliny nikoliv semena rostlin. Nákup u nás není podmíněn žádnou registrací, proto o Vás nejsou shromažďovány žádné informace. Taktéž není nutný odběr více kusů od jednoho druhu. Cílem našeho zahradnictví je nabídnout zákazníkům velmi široký sortiment rostlin a to jak z naší produkce tak i ostatních zahradníků a to výhradně tuzemských. Rostliny pocházející z našich klimatických podmínek jsou nejvyšší zárukou pro jejich další úspěšný růst.

karta rostliny: Deutzia scabra (Trojpuk drsný)
typ: rostlina
označení prodejce: 9060
novinka

Deutzia scabra 'Pride of Rochester' - Trojpuk něžný

Deutzia scabra "Pride of Rochester" - Původ: Původní druh roste v Asii - Japonsko, Korea a východní Čína, nejčastěji jako lesní podrost a jako součást horských křovin. Vzhled: Bujně rostoucí keř. Listy úzce vejčité, drsné se zahnutým pilovitým okrajem, vstřícné a opadavé. Květy jsou plné, velké, bílé s červeným okrajem, v průměru 15 - 25mm. Květenství jsou bohatá a nesou 15 až 30 květů. Kvete bohatě červnu. Roční přírůstek je 40 až 60cm, výška kolem 20. roku po výsadbě 2, 5 až 3 m. Nároky: Půda běžná, zahradní, raději vlhčí a výživná, slunce až polostín. Toleruje velmi dobře silnější zastínění, i při nízkém osvětlení uspokojivě kvete. Keře můžeme ihned po odkvětu silněji prořezat a zmladit, tím podpoříme růst nových silných výhonů a bohaté kvetení v dalším roce. Použití: Skupinová výsadba, předsadby a podsadby vyšších dřevin, volně rostoucí živé ploty do výšky 2 m; spon v řadě 50 - 60cm. Ideální podrostový a výplňový keř, na slunci velmi bohatě kvetoucí solitéra.

Dostupné varianty:       Dostupné velikosti:

Cena činí 85,00 Kč ,

dodací lhůta je 6 dnů, a zboží je skladem.

Objednávám/přidávám balení.


      © Aleš Kyral 2007 - 2021

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.