Zahradnictví Hortus spes - J&V komfort s.r.o., IČ: 02712768
Andrea Kašubová
Růžová 100/10, 664 64 Dolní Kounice
hortus.spes@seznam.cz,
Nabízíme široký sortiment rostlinného materiálu za skutečně české ceny. Dodáváme jen sazenice a vzrostlé rostliny nikoliv semena rostlin. Nákup u nás není podmíněn žádnou registrací, proto o Vás nejsou shromažďovány žádné informace. Taktéž není nutný odběr více kusů od jednoho druhu. Cílem našeho zahradnictví je nabídnout zákazníkům velmi široký sortiment rostlin a to jak z naší produkce tak i ostatních zahradníků a to výhradně tuzemských. Rostliny pocházející z našich klimatických podmínek jsou nejvyšší zárukou pro jejich další úspěšný růst.

karta rostliny: Rubus (Ostružiník)
typ: rostlina
označení prodejce: 7390
novinka

Rubus 'Tayberry' - Malinoostružiník

Malinoostružiník - Rubus "Tayberry". Kříženec mezi maliníkem a ostružiníkem. Nenáročná na půdu, ideální je běžná dobře propustná zahradní zemina. Před výsadbou prokypřete zeminu a proložte dobře uleželým kompostem (2 - 3kg/m). vyžaduje světlé teplé stanoviště s dostatek slunce během vegetace a dobrou závlahu, Tayberry provlažujeme do hloubky 0, 15 - 0, 30 m. Dávka závlahy by měla být 15 - 20 litrů na m2. Rostlina vytváří polokeře, které každý rok vyhání nové pruty dlouhé až 5m. V druhém roce se na těchto výhonech objevují květy a plody velké až 4cm, tmavě fialové, měkké, barvící, od poloviny července postupně až do srpna. Výborná chuť bližší malinám. Vysoké sklizně - kilogramy z jedné rostliny, možno sklízet nárazově. Odplozené výhony ostříhejte a nechejte pouze jednoleté. Plody jsou vhodné k přímé konzumaci, zavařování i zmrazování. Rostlina je samosprašná. Tayberry je odolná vůči chorobám a je odolnější mrazu než maliny. Potřebuje vhodnou oporu - nepne se sama.

Dostupné varianty:       Dostupné velikosti:

Cena činí 86,00 Kč ,

dodací lhůta je 6 dnů, a zboží je skladem.

Objednávám/přidávám balení.


      © Aleš Kyral 2007 - 2021

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.