Zahradnictví Hortus spes - J&V komfort s.r.o., IČ: 05979561
Růžová 100/10, 664 64 Dolní Kounice
hortus.spes@seznam.cz,
Nabízíme široký sortiment rostlinného materiálu za skutečně české ceny. Dodáváme jen sazenice a vzrostlé rostliny nikoliv semena rostlin. Nákup u nás není podmíněn žádnou registrací, proto o Vás nejsou shromažďovány žádné informace. Taktéž není nutný odběr více kusů od jednoho druhu. Cílem našeho zahradnictví je nabídnout zákazníkům velmi široký sortiment rostlin a to jak z naší produkce tak i ostatních zahradníků a to výhradně tuzemských. Rostliny pocházející z našich klimatických podmínek jsou nejvyšší zárukou pro jejich další úspěšný růst.

karta rostliny: Rubus ursinus (Ostružiník medvědí)
typ: rostlina
označení prodejce: 5270
novinka

Rubus ursini 'Dirksen' - Ostružiny beztrnné

Ostružiny beztrnné - Rubus ursini "Dirksen". Ostružiník vyžaduje chráněná a slunná stanoviště. Nenáročný na půdu, ale největších výnosů se dosahuje na středně těžkých hlinitých půdách, propustných a dostatečně vlhkých se slabě kyselou až neutrální půdní reakcí. Tato odrůda pochází z USA. Bujně rostoucí, nenáročný. Velké černé plody, těžké (průměrná hmotnost 5g), tupě kuželovitého i kulovitého tvaru, fialovočerné, lesklé. Chuť je sladkokyselá, aromatická. Zrají od začátku srpna do konce září. Řez se provádí v jarních měsících, za vegetace se porost prosvětluje a provzdušňuje. Plně mrazuvzdorná.
Dostupné velikosti:

Cena činí 86,00 Kč ,

dodací lhůta je 6 dnů, a zboží je skladem.

Tato položka je dočasně blokována a nelze ji objednat. Zkuste prosím vyzkoušet dostupnost později.


© Aleš Kyral 2007 - 2023

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.