Semena-bylinky, IČ: 74860551
Petra Máchová
Veleslavínská 28/2
semenabylinky@seznam.cz, 775949911
Eshop semena-bylinky nabízí semena z celého světa za příznivé ceny. Zkuste si vypěstovat rostlinu od samého počátku. S námi to zvládne opravdu každý. Nabídku se snažíme neustále rozšiřovat a jsme rádi za jakékoliv podněty od našich zákazníků. Do budoucna plánujeme rozšířit naši nabídku o sazenice a potřeby pro pěstitele.

karta rostliny: Trifolium pratense (Jetel luční)
typ: semena
označení prodejce: 6796891

JETEL LUČNÍ Trifolium pratense - semena 0,3 g

JETEL LUČNÍ Trifolium pratense

Jetel vytrvalá léčivá bylina. Nejčastěji se vyskytuje na loukách a pastvinách. Jetel luční je považován za oblíbenou pícninu. Je to díky tomu, že obsahuje bílkovinné a minerální látky, proto je vyséván pro krmení dobytka. Díky jeho silným desinfekčním účinkům se využívá na léčbu průjmů, zvracení a otravy jídlem. Je dobrý na detoxikaci organismu. Léčí kožní problémy jako je ekzém, akné či drobná poranění kůže.

Jetel se vysévá od března až do září. Hloubka výsevu je 1cm. Klíčí při teplotě 20°C přibližně 10 dní. Jetel upřednostňuje slunečná stanoviště s humózní, propustnou a vápenitou půdou. Zálivka by měla být pravidelná, aby substrát byl neustále mírně vlhký.

Cena činí 21,00 Kč včetně DPH 15% (18,26 Kč bez DPH) ,

dodací lhůta je 3 dny, balení obsahuje 0.3 semeno a zboží je skladem.

Objednávám/přidávám balení.


© Aleš Kyral 2007 - 2023

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.