Semena-bylinky, IČ: 74860551
Petra Máchová
Veleslavínská 28/2
semenabylinky@seznam.cz, 775949911
Eshop semena-bylinky nabízí semena z celého světa za příznivé ceny. Zkuste si vypěstovat rostlinu od samého počátku. S námi to zvládne opravdu každý. Nabídku se snažíme neustále rozšiřovat a jsme rádi za jakékoliv podněty od našich zákazníků. Do budoucna plánujeme rozšířit naši nabídku o sazenice a potřeby pro pěstitele.

karta rostliny: Ricinus communis (Skočec obecný)
typ: semena
označení prodejce: 6793619

SKOČEC OBECNÝ Ricinus communis - semena 5 ks

SKOČEC OBECNÝ Ricinus communis

Skočec, nebo-li Kristova palma je oblíbená okrasná rostlina nenáročná na pěstování původem ze severovýchodní Afriky a jihozápadní Asie. Podle podmínek dorůstá až do výšky 2m. Ze semen se lisuje ricinový olej, který se používá v potravinářství, kosmetice, lékařství a průmyslu. Semena obsahují jed ricin a jsou jedovatá! ! ! ! !

Nejprve semena namočíme na 48 hod do vlažné vody. Poté je vyséváme v březnu a v dubnu do propustného, sterilního, výsevního substrátu nebo přepařené zeminy s pískem nebo perlitem. Umístíme na světlé místo - rozptýlené světlo. Chránit před přímým slunečním zářením. Teplota klíčení je 18 - 25°C. Udržujeme vlhkost.

Cena činí 35,00 Kč včetně DPH 15% (30,43 Kč bez DPH) ,

dodací lhůta je 3 dny, balení obsahuje 5 semen a zboží je skladem.

Objednávám/přidávám balení.


© Aleš Kyral 2007 - 2022

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.