Facebook
 
 
 
Hoya plants,
Ladislav Kopáček
Pavlovova 1507, 592 31 Nové Město na Moravě
hoya.plants@seznam.cz, 608155937
Více jak 140 druhů raritních voskovek Hoya, velkokvěté botan.druhy i kultivary ozdobné listem, květem, způsobem růstu, velmi působivé vůně květů. Poradenství v pěstování těchto zajímavých a působivě kvetoucích rostlin. Ceny od 39,-Kč. Seznam nabízených druhů, popis i ceník na: hoya.plants@seznam.cz.

karta rostliny: Hoya (Voskovka)
typ: rostlina
novinka

Hoya imperialis white, řízkovaná

Skutečná královna všech voskovek, nejmohutnější vzrůstem se suverénně největšími květy ze všech voskovek (7 - 9cm). Rozložité, tmavě zelené listy oválného tvaru s lesklým a hladkým povrchem. Mohutný (až 1, 2cm), světle zelený stvol, poměrně hustě ochmýřený krátkými světlými chloupky, ojedinělé kořenové hrbolky. Obrovské bílé květy vytrvají na rostlině více než 14 dní a voní v době od pozdních večerních do ranních hodin (velmi intenzivní vůně, podobná gardenii). Silná tvorba nektaru ihned při rozkvětu.K DISPOZICI NA PODZIM 2018 (AVAILABLE IN AUTUMN 2018). Termín se může průběžně měnit podle aktuálního stavu zásob, vyžádejte si prosím aktualizovaný katalog.

Cena činí 300,00 Kč včetně DPH 15% (260,87 Kč bez DPH) ,

dodací lhůta je 5 dnů, a zboží je skladem.

Objednávám/přidávám balení.


(c) Aleš Kyral 2007 - 2019

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.