Facebook
 
 
 
, IČ: 03860680
Martin Němec
Lhota 6, 37312 Mladošovice
info@puvodnikere.cz, 778 090 017
!!Expedice sazenic pouze od března do pučení a od listopadu do zámrazu !! Sazenice připravujeme pro nejvhodnější výsadbovou sezonu v roce = od konce listopadu až do zámrazu půdy. Další vhodný termín expedice prostokořenných keřů je koncem března a počátkem dubna. Přesný termín od kdy budou sazenice k dispozici je závislý na počasí a budeme Vás o něm předem informovat.

karta rostliny: Amelanchier lamarckii (Muchovník velkokvětý)
typ: rostlina

Muchovník lamarckův, Amelanchier lamarckii

"Indiánskou borůvku" jsme vybrali kvůli chutným plodům připomínajícím svým vzhledem borůvky. Je původem z Kanady, ale do naší nabídky zapadá, protože Muchovník je bohatě kvetoucí, nenáročný a kompletně mrazuvzdorný keř vhodný na kvetoucí živý plot. Muchovník je součástí balíčku "Sladká odměna" společně s jedlými původními keři.

Naše sazenice jsou cca 100cm vysoké, prostokořenné.

DOSTUPNOST: Listopadový (březnový) termín je vybrán pro nejlepší pohodlí lidí i sazenic. Rostliny se v listopadu již plně obrnily na příchod zimy, zatáhly živiny, shodily listy a takto připraveným jim nehrozí žádná újma. Proto je od listopadu až do zámrazu půdy nejvhodnější doba k výsadbě z celého roku.

Cena činí 138,00 Kč ,

dodací lhůta je 30 dnů, a zboží je skladem.

Tato položka je dočasně blokována a nelze ji objednat. Zkuste prosím vyzkoušet dostupnost později.


(c) Aleš Kyral 2007 - 2019

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.