Zahradnictví Hortus spes - J&V komfort s.r.o., IČ: 02712768
Andrea Kašubová
Růžová 100/10, 664 64 Dolní Kounice
hortus.spes@seznam.cz,
Nabízíme široký sortiment rostlinného materiálu za skutečně české ceny. Dodáváme jen sazenice a vzrostlé rostliny nikoliv semena rostlin. Nákup u nás není podmíněn žádnou registrací, proto o Vás nejsou shromažďovány žádné informace. Taktéž není nutný odběr více kusů od jednoho druhu. Cílem našeho zahradnictví je nabídnout zákazníkům velmi široký sortiment rostlin a to jak z naší produkce tak i ostatních zahradníků a to výhradně tuzemských. Rostliny pocházející z našich klimatických podmínek jsou nejvyšší zárukou pro jejich další úspěšný růst.

karta rostliny: Amelanchier lamarckii (Muchovník velkokvětý)
typ: rostlina
označení prodejce: 2990

Amelanchier lamarckii /laevis/ - Muchovník, indiánská borůvka - Alaska

Amelanchier lamarckii /laevis/ - Muchovník, indiánská borůvka - Alaska. Vysoký vzpřímený keř nebo menší stromek s výškou 5m. Listy široce elipčité, 5 - 7cm dlouhé, pilovitě zoubkované, temně zelené na podzim purpurově hnědavé. Květy bílé, hvězdnicovité v převislých hroznech. Plody červené, ve zralosti purpurově černé, šťavnaté, sladké a asi 1, 2cm velké. Nenáročná dřevina, která snáší přísušky i mokro. Kvete IV - V.
Dostupné velikosti:

Cena činí 190,00 Kč ,

dodací lhůta je 6 dnů, a zboží je skladem.

Objednávám/přidávám balení.


      © Aleš Kyral 2007 - 2021

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.