Facebook
 
 
 
, IČ: 03860680
Martin Němec
Lhota 6, 37312 Mladošovice
info@puvodnikere.cz, 778 090 017
!!Expedice sazenic pouze od března do pučení a od listopadu do zámrazu !! Sazenice připravujeme pro nejvhodnější výsadbovou sezonu v roce = od konce listopadu až do zámrazu půdy. Další vhodný termín expedice prostokořenných keřů je koncem března a počátkem dubna. Přesný termín od kdy budou sazenice k dispozici je závislý na počasí a budeme Vás o něm předem informovat.

karta rostliny: Staphylea pinnata (Klokoč zpeřený)
typ: rostlina

Klokoč zpeřený, Staphylea pinnata

Šlechtic mezi keři - štíhlý, vysoký a ušlechtilý, jedinečné plody ve větru klokotají a vyráběly se z nich od dávných časů korálky. Nyní však upadl v zapomnění. Vyjímka = nesnáší řez, ale kdo by takto ušlechtilý keř chtěl střihat. Miluje polostín až stín, takže se jedná o jeden z nejkrásnějších keřů do stínu či polostínu.

Sazenice výšky 50 - 80cm.

Velikost a stanoviště: 3 - 5 m, ideální keř do stínu, protože upřednostňuje stinná a studená místa, na slunci poroste pomaleji. Lze zapěstovat do stromové formy.

Cena činí 138,00 Kč ,

dodací lhůta je 5 dnů, a zboží je skladem.

Tato položka je dočasně blokována a nelze ji objednat. Zkuste prosím vyzkoušet dostupnost později.


(c) Aleš Kyral 2007 - 2019

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.