Neoseeds, IČ: 18516271
Karel Neoral
Smržická 11, 796 07 Držovice
neoseeds2.cz@gmail.com, +420737087393
Vítáme Vás v internetovém obchodě Neoseeds, který Vám nabízí tradiční i exotická semena. Specialitou v naší nabídce jsou v sezoně naklíčená semena exotických rostlin. Dále zde najdete atraktivní druhy druhy chilli Jolokia bhut, Trinidad moruga scorpian, několik desítek druhů rajčat a mnoho dalších druhů semen.

karta rostliny: Anigozanthos humilis
typ: semena

Anigozanthos Humilis - Klokaní tlapky Balení obsahuje 10 semen

Popis

(Anigozanthos Humilis) Klokaní tlapky je opravdu zajímavá a typicky hrnková dekorativní rostlina, pocházející z Austrálie. 30 - 60cm dlouhé, úzce kopinaté šedozelené listy tvoří bazální růžici. Rostlina kvete od července do konce září zvláštními červeně zbarvenými květy, které se objevují na konci dlouhých stonků a svým vzhledem připomínají „klokaní tlapky“.Výška rostliny

Rostlina dorůstá výšky kolem 60cm.Květ

Netradiční oranžovo žlutý květ dosahuje výšky okolo 60cm.Nároky

Rostlina má ráda slunné stanoviště, písčitou půdu a středně silnou zálivku. Dobře snáší suchý vzduch v bytě. V létě vyžaduje teploty od 18 do 25°C, na zimu je vhodné ji zazimovat na světlém a chladném místě s teplotou okolo 10°CVýsev a klíčení

Semena namočte na 24 hodin do vlažné vody. Následuje výsev na povrch propustného substrátu pod sklo. Semena lehce přitlačte do substrátu.

Cena činí 22,00 Kč nebo 0,88 € včetně DPH 15% (19,13 Kč nebo 0,77 € bez DPH) ,

dodací lhůta je 5 dnů, balení obsahuje 10 semen a zboží je skladem.

Objednávám/přidávám balení.


      © Aleš Kyral 2007 - 2021

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.