Semena-bylinky, IČ: 74860551
Petra Máchová
Veleslavínská 28/2
semenabylinky@seznam.cz, 775949911
Eshop semena-bylinky nabízí semena z celého světa za příznivé ceny. Zkuste si vypěstovat rostlinu od samého počátku. S námi to zvládne opravdu každý. Nabídku se snažíme neustále rozšiřovat a jsme rádi za jakékoliv podněty od našich zákazníků. Do budoucna plánujeme rozšířit naši nabídku o sazenice a potřeby pro pěstitele.

karta rostliny: Nymphaea capensis
typ: semena
označení prodejce: 6786451

LEKNÍN RŮŽOVÝ Nymphaea capensis - semena 7 ks

LEKNÍN RŮŽOVÝ Nymphaea capensis Lekníny jsou to vytrvalé vodní byliny s plovoucími listy a nápadnými květy, rozšířené po celém světě od tropů po mírný pás. Květy leknínů jsou nápadné a vonné a jsou opylovány hmyzem, sbírajícím pyl a nektar. Semena vyséváme brzy na jaře. Po tom co vyrostou první listy, přesadíme leknín do vody. K tomu se používají speciální nádoby, do které dáme substrát vhodný pro lekníny. Voda by měla být stojatá se stabilní teplotou. Ideální je slunečné místo. Klíčení trvá až 5 týdnů.

Cena činí 48,00 Kč včetně DPH 15% (41,74 Kč bez DPH) ,

dodací lhůta je 3 dny, balení obsahuje 7 semen a zboží je skladem.

Objednávám/přidávám balení.


      © Aleš Kyral 2007 - 2021

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.