Semenakoexflor, IČ: 66822530
Petr Mitiska
Březinova 895, 544 01 Dvůr Králové n/L
mitiska@semenakoexflor.cz, 723 316 791
E-shop Semenakoexflor se zabývá prodejem semen exotických rostlin, netradičních letniček, trvalek, venkovních dřevin, jehličnanů, kaktusů a sukulentů. Naše nabídka také obsahuje semena zeleniny, cibulovin, hlíznatých, léčivých a aromatických rostlin. Osivo pochází převážně od zahraničních firem. Část sortimentu nabízíme také v barevných sáčkách s návodem na výsev a pěstování na zadní straně. V našem e-shopu naleznete nejširší sortiment exotických rostlin. Některé druhy nabízíme jako jediní v ČR!!!

karta rostliny: Annona reticulata (Anona síťovaná)
typ: semena
označení prodejce: 394

ANNONA reticulata "Pudinkové jablko" 5 semen

Anona síťovaná, středně vysoký tropický strom. Žluté nebo červeně zbarvené vonné květy. Vzácné jedlé plody s červenou slupkou jsou až 15cm velké, kulaté až srdčité. Aromatická, šťavnatá, měkká, smetanově bílá dužnina může někdy být i růžová. Dužnina se konzumuje syrová nebo se používá k přípravě ovocných šťáv, nápojů nebo zmrzliny. Semena obsahují jedovaté látky. Hojně pěstovaná na Dálném východě, Indii, Thajsku a na karibských ostrovech.
Zpracování semen před výsevem: Semena pro rychlejší vyklíčení máčet přibližně 24 - 48hod. v teplé vodě. Doba výsevu: V průběhu celého rokuHloubka: Semena se překryjí vrstvou substrátu odpovídající jejich velikosti. Substrát: Propustný sterilní - výsevní substrát nebo přepařená zemina + písek nebo perlit, udržuje se stále mírně vlhký ne mokrý Teplota: 25 - 28°CUmístění výsevu: Světlé místo - rozptýlené světlo, chránit před přímým slunečním zářením Doba klíčení: Přibližně 2 - 6 týdnů, může trvat i déle

Cena činí 23,00 Kč nebo 0,92 € včetně DPH 15% (20,00 Kč nebo 0,80 € bez DPH) ,

dodací lhůta je 5 dnů, balení obsahuje 5 semen a zboží je skladem.

Objednávám/přidávám balení.


      © Aleš Kyral 2007 - 2021

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.