Facebook
 
 
 
Vodní Svět, IČ: 11561904
Slavoj Slívka
Hradištská 134, Český Těšín - Mistřovice 735 62
ivodnisvet@seznam.cz, 605 958 267
Prodej je zahájen v období probuzení vegetace, přibližně od poloviny května do konce října (končí s prvními mrazíky). Veškeré rostliny pochází z vlastních zdrojů z duvodu balného zdarma prosím o minimální cenu obědnávky 200 kč.

karta rostliny: Sagittaria latifolia (Šípatka širolistá)
typ: rostlina

Šípatka širolistá

Jedná se o vytrvalou bahenní až vodní rostlinu, dorůstá výšky až 45cm, pod zemí se nacházejí hlízy. Listy jsou v přízemní růžici, jsou dlouze řapíkaté s výrazně střelovitou čepelí. Květy jsou uspořádány do květenství, jedná se o vrcholový hrozen až latu uspořádanou do přeslenů. Květy jsou jednopohlavné, okvětí je rozlišeno na kalich a korunu. Kališní lístky jsou 3, korunní také 3, korunní lístky jsou bílé. Prašníky jsou žluté. Plodem jsou nažky uspořádné v souplodí, zobánek nažky je delší než 1mm.

Cena činí 50,00 Kč ,

dodací lhůta je 5 dnů, a zboží je skladem.

Objednávám/přidávám balení.


(c) Aleš Kyral 2007 - 2019

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.