Semena-bylinky, IČ: 74860551
Petra Máchová
Veleslavínská 28/2
semenabylinky@seznam.cz, 775949911
Eshop semena-bylinky nabízí semena z celého světa za příznivé ceny. Zkuste si vypěstovat rostlinu od samého počátku. S námi to zvládne opravdu každý. Nabídku se snažíme neustále rozšiřovat a jsme rádi za jakékoliv podněty od našich zákazníků. Do budoucna plánujeme rozšířit naši nabídku o sazenice a potřeby pro pěstitele.

karta rostliny: Murraya paniculata (Muraja latnatá)
typ: semena
označení prodejce: 6792872

MURÁJA - POMERANČOVÝ JASMÍN Murraya paniculata - semena 10 ks

MURÁJA - POMERANČOVÝ JASMÍN Murraya paniculata Murája je stálezelený keř původem z Číny. U nás muráju pěstujeme jako dekorativní pokojovou rostlinu. Listy po rozdrcení mají intenzivní chuť a vůni, proto se využívá v aromaterapii. Vonná kůra se přidává do parfému. Sušené plody jsou součástí indického kari. Semínka vysévejte do speciálně namíchaného substrátu pro citrusy. Semínka dejte na povrch substrátu a jemně přitlačte. Umístěte je na slunné místo, ale vyhněte se přímému slunci, aby nedošlo ke spálení výhonků. Ideální teplota pro výsev je okolo 25°C. Rostliny vykvetou během druhého roku od vysazení. Povrch substrátu udržujeme neustále mírně vlhký. Přemokření je pro muráju fatální. Teplotu udržujeme od 19°C do 24°C. Vyhýbáme se průvanu a příliš chladnému vzduchu.

Cena činí 49,00 Kč včetně DPH 15% (42,61 Kč bez DPH) ,

dodací lhůta je 3 dny, balení obsahuje 10 semen a zboží je skladem.

Objednávám/přidávám balení.


      © Aleš Kyral 2007 - 2021

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.