Neoseeds, IČ: 18516271
Karel Neoral
Smržická 11, 796 07 Držovice
neoseeds2.cz@gmail.com, 776269981
Vítáme Vás v internetovém obchodě Neoseeds, který Vám nabízí tradiční i exotická semena. Specialitou v naší nabídce jsou v sezoně naklíčená semena exotických rostlin. Dále zde najdete atraktivní druhy druhy chilli Jolokia bhut, Trinidad moruga scorpian, několik desítek druhů rajčat a mnoho dalších druhů semen.

karta rostliny: Wisteria sinensis (Vistárie čínská)
typ: semena

WISTERIA SINENSIS - 5 semen

V našich podmínkách plně mrazuvzdorná liána, dosahující délky okolo 12 m. Kvete před rašením listů, hrozny fialových květů dosahujících délky okolo 30cm. Květy se rozvíjejí téměř současně, vytváří efektní fialové vodopády. Po odkvětu narůstají dekorativní velice tvrdé kožovité lusky. Pro větší množství květů v následném roce je vhodné odkvetlé květy ostříhat.

Výsev - Semena vysaďte přímo na místo do konce května k opoře na slunné místo 2 - 3 centimetry hluboko. Sázíme-li později je vhodné semena vysadit do květináče, přezimovat v bezmrazé místnosti a vysadit do volné půdy až z jara v následujícím roce.

Nároky - slunné stanoviště, propustná půda s obsahem vápníku. Množství slunce přímo ovlivňuje množství květů

Doba kvetení - květen - červen

Cena činí 28,00 Kč nebo 1,10 € ,

dodací lhůta je 5 dnů, balení obsahuje 5 semen a zboží je skladem.

Objednávám/přidávám balení.


      © Aleš Kyral 2007 - 2020

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.