Kaktusy & Sukulenty,
Jiří Binder
Na Cihelně 221 59301 Bystřice nad Pern
binder.jiri@seznam.cz, 723248509
Veškeré rostliny jsou vypěstovány z vlastních semen nebo ze semen získaných od renomovaných pěstitelů a dovozců. Kytky jsou pěstovány v nad. výšce 600m.n.m, převážně ve volné kultuře a pařeništích, popř. sklenících.Pěstováním kaktusů & sukulentů se zabýváme cca 45roků.Uváděná velikost rostlin odpovídá přibližně velikostem uváděným na fotografiích. VYŘIZUJEME POUZE OBJEDNÁVKY Z ČESKÉ REPUBLIKY.

typ: materiál
novinka

TERRACOTTEM 100g

. . . hydrogel TERRACOTTEM patř í mezi hydroabsorbenty, který pomáhá zadržovat vodu a živiny a lépe s nimi hospodařit. Hydrogely v Terracottemu uvolňují až 95 % absorbované vody se živinami a to po velmi douhou dobu. Hydrogely obsažené v TerraCottemu mají takové absorbční pnutí, které dovoluje kořenům rostlin odebírat vodu podle své potřeby a zajišťují také, aby zůstaly vlhké po velice dlouhou dobu a nebyly vysušovány okolní půdou. Postupně se uvolňující hnojivo funguje 6 - 12 měsíců v závislosti na průměrné teplotě. Různé druhy hydroabsorbentů v TerraCottemu mají životnost více jak 8 let. V průmyslovém využití je určen ke zlepšení půdní struktury, zvýšení přístupnosti hnojiv, zintenzívnění růstu kořenů a lepší využití vody, kterou pak pomalu uvolňuje). Využívá se k zakládání trávníků pro golfová hřiště a zatravňování ploch na slunných exponovaných místech (Dubai, Arabské emíráty, atd.) TERRACOTTEM je suchá, granulovaná až prášková směs kopolymerů na bási draslíku, hnojiv a stopových prvků a růstových stimulátorů. U nás se využívá jako přísada do substrátů při pěstování květin. Nevhodný je pro suchomilné rostliny (kaktusy, sukulenty, živé kameny). Dobrých výsledků je dosaženo při pěstování (pelargonií, petunií, fuchsií, verben, begonií, atd) v předokeních truhlících, kde jsou celý den vystaveny slunci. TERRACOTTEM dodáváme volně vážený (10g, 50g, 100g). Dávkujeme 5g/1litr zeminy. Např: 50g Terracottemu na kýbl zeminy.

Cena činí 90,00 Kč ,

dodací lhůta je 10 dnů, a zboží je skladem.

Objednávám/přidávám balení.


      © Aleš Kyral 2007 - 2020

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.