Semena-bylinky, IČ: 74860551
Petra Máchová
Veleslavínská 28/2
semenabylinky@seznam.cz, 775949911
Eshop semena-bylinky nabízí semena z celého světa za příznivé ceny. Zkuste si vypěstovat rostlinu od samého počátku. S námi to zvládne opravdu každý. Nabídku se snažíme neustále rozšiřovat a jsme rádi za jakékoliv podněty od našich zákazníků. Do budoucna plánujeme rozšířit naši nabídku o sazenice a potřeby pro pěstitele.

karta rostliny: Brahea armata (Brahea ozbrojená)
typ: semena
označení prodejce: 6793107

PALMA BREHEA Brahea armata - semena 3 ks

PALMA BREHEA Brahea armata Velmi dekorativní, suchomilná palma se stříbrnomodrými listy. Pochází z Ameriky, kde roste v polopouštních oblastech. Mrazuvzdorná je do - 10°C. Palmy se pěstují jako pokojové, příp. přenosné rostliny. Semena se máčí 3 dny v teplé vodě při teplotě cca 20°C. Poté se zasadí do substrátu pro palmy asi 1, 5cm hluboko a umístí se na světlé místo. Ne však na přímé slunce. Klíčí při teplotě 25 stupňů.

Cena činí 30,00 Kč včetně DPH 15% (26,09 Kč bez DPH) ,

dodací lhůta je 3 dny, balení obsahuje 3 semena a zboží je skladem.

Objednávám/přidávám balení.


      © Aleš Kyral 2007 - 2021

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.