Neoseeds, IČ: 18516271
Karel Neoral
Smržická 11, 796 07 Držovice
neoseeds2.cz@gmail.com, +420737087393
Vítáme Vás v internetovém obchodě Neoseeds, který Vám nabízí tradiční i exotická semena. Specialitou v naší nabídce jsou v sezoně naklíčená semena exotických rostlin. Dále zde najdete atraktivní druhy druhy chilli Jolokia bhut, Trinidad moruga scorpian, několik desítek druhů rajčat a mnoho dalších druhů semen.

karta rostliny: Convolvulus tricolor (Svlačec trojbarevný)
typ: semena

Svlačec trojbarevný červený Balení obsahuje 30 semen

Popis

Svlačec trojbarevný červený (Convolvulus tricolor) - poléhavá letnička kvetoucí od června do září velkými nápadnými červenými trubkovitými květy s bíložlutým středem a oválnými až kopinatými listy, využívaná jako krycí rostlina vytvářející souvislý porost na záhonech. Je zvláště vhodná pro krytí méně pěkných zákoutí, pro pokrytí plotů a pergol. Lze ji pěstovat i na balkonech a terasách v květináči, nebo truhlíku.Výška

Rostlina dosahující délky 200 až 300cm.Nároky

Rostlina má ráda slunné stanoviště. Na půdu je nenáročná. Daří se jí ve všech typech půd, ale více kvete v chudší nepřehnojené půdě.Výsev

provádíme do sadbovačů počátkem března při teplotě 15 - 20°C cca 0, 5 - 1cm pod povrch propustného substrátu. Malé sazenice vysazujeme počátkem května. Přímý výsev semen na stanoviště je možno provádět od dubna do května do hnízd 30 x 30cm.

Cena činí 11,00 Kč nebo 0,44 € včetně DPH 15% (9,57 Kč nebo 0,38 € bez DPH) ,

dodací lhůta je 5 dnů, balení obsahuje 30 semen a zboží je skladem.

Objednávám/přidávám balení.


      © Aleš Kyral 2007 - 2021

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.