Facebook
 
 
 
Semenakoexflor, IČ: 66822530
Petr Mitiska
Březinova 895, 544 01 Dvůr Králové n/L
mitiska@semenakoexflor.cz, 723 316 791
E-shop Semenakoexflor se zabývá prodejem semen exotických rostlin, netradičních letniček, trvalek, venkovních dřevin a jehličnanů. Naše nabídka také obsahuje semena zeleniny, cibulovin, hlíznatých, léčivých a aromatických rostlin. Osivo pochází převážně od zahraničních firem. Část sortimentu nabízíme také v barevných sáčkách s návodem na výsev a pěstování na zadní straně. V našem e-shopu naleznete nejširší sortiment exotických rostlin. Některé druhy nabízíme jako jediní v ČR!!!

karta rostliny: Echinocystis lobata (Štětinec laločnatý)
typ: semena
označení prodejce: 74

ECHINOCYSTIS lobata "Indiánská okurka" 5 semen

Štětinec laločnatý, jednoletá, pnoucí až 7 m dlouhá bylina s 5 laločnatými listy. Bílé - nažloutlé květy vyrůstají v dlouhých latách. Okrasné eliptické plody 4 - 6cm velké se štětinatým povrchem jsou vhodné do suchých aranžmá. Kvete v červenci až září. Pochází ze severní Ameriky. Roste rychle a je velmi vhodná k pokrytí plotů, zdí, pergol apod. Výsev semen: Zpracování semen před výsevem: 0Doba výsevu: Březen - duben Hloubka: Výsev do hloubky odpovídající velikosti semena. Substrát: Propustný, sterilní - výsevní substrát nebo přepařená zemina + písek nebo perlit, udržuje se stále mírně vlhký ne mokrý. Teplota: Okolo 20°CUmístění výsevu: Světlé místo - rozptýlené světlo, chránit před přímým slunečním zářením.

Cena činí 20,00 Kč nebo 0,80 € včetně DPH 15% (17,39 Kč nebo 0,70 € bez DPH) ,

dodací lhůta je 5 dnů, balení obsahuje 5 semen a zboží je skladem.

Objednávám/přidávám balení.


(c) Aleš Kyral 2007 - 2019

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.