Facebook
 
 
 
,
Jiří Binder
Na Cihelně 221 59301 Bystřice nad Pern
binder.jiri@seznam.cz, 723248509
Veškeré rostliny jsou vypěstovány z vlastních semen nebo ze semen získaných od renomovaných pěstitelů a dovozců. Kytky jsou pěstovány v nad. výšce 600m.n.m, převážně ve volné kultuře a pařeništích, popř. sklenících.Pěstováním kaktusů & sukulentů se zabýváme cca 45roků.Uváděná velikost rostlin odpovídá přibližně velikostem uváděným na fotografiích. VYŘIZUJEME POUZE OBJEDNÁVKY Z ČESKÉ REPUBLIKY. PRO ROK 2018 JE PRODEJ UKONČEN.O ZAČÁTKU PRODEJE V ROCE 2019 BUDETE VČAS INFORMOVÁNI!

karta rostliny: Frithia pulchra
typ: rostlina
novinka

Frithia pulchra

. . . rostliny v dospělosti odnožují do trsů, které jsou tvořeny kyjovitými lístky na vrchní části uťatými a připomínající okna, kterými si dokáží regulovat potřebu slunečních paprsků nutné k fotosyntéze. Kvete krásným fialovožlutým květem o průměru 3cm. Pěstujeme v propustném substrátu s nárazovitou zálivkou. Dodáváme semenáče předpěstované v K4 kontejnerech.

Cena činí 50,00 Kč ,

dodací lhůta je 10 dnů, a zboží je skladem.

Tato položka je dočasně blokována a nelze ji objednat. Zkuste prosím vyzkoušet dostupnost později.


(c) Aleš Kyral 2007 - 2019

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.