Semena-bylinky, IČ: 74860551
Petra Máchová
Veleslavínská 28/2
semenabylinky@seznam.cz, 775949911
Eshop semena-bylinky nabízí semena z celého světa za příznivé ceny. Zkuste si vypěstovat rostlinu od samého počátku. S námi to zvládne opravdu každý. Nabídku se snažíme neustále rozšiřovat a jsme rádi za jakékoliv podněty od našich zákazníků. Do budoucna plánujeme rozšířit naši nabídku o sazenice a potřeby pro pěstitele.

karta rostliny: Taraxacum officinale (Smetánka lékařská)
typ: semena
označení prodejce: 6793106

PAMPELIŠKA LÉKAŘSKÁ Taraxacum officinale - semena 0,3 g

PAMPELIŠKA LÉKAŘSKÁ Taraxacum officinale

Pampeliška, též známá jako smetánka, je vytrvalá plevelná bylina vysoká 5 - 40cm. Doporučována je zejména při zánětech močových cest a při ledvinových kamenech. Zvyšuje tvorbu a vylučování žluči. Pozitivní účinky má i na trávící soustavu. Lze ji užívat při žaludečních poruchách, ale také při prudkém střevních kataru, nechutenství anebo zácpě.

Vysévá se od března do května na povrch substrátu. Semena se pouze jemně zakryjí. Rostlina vyžaduje plné slunce a dobře propustnou půdu. Doba klíčení je až 2 týdny při teplotě 15 - 20°C.

Cena činí 22,00 Kč včetně DPH 15% (19,13 Kč bez DPH) ,

dodací lhůta je 3 dny, balení obsahuje 0.3 semeno a zboží je skladem.

Objednávám/přidávám balení.


© Aleš Kyral 2007 - 2023

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.