Semenakoexflor, IČ: 66822530
Petr Mitiska
Březinova 895, 544 01 Dvůr Králové n/L
mitiska@semenakoexflor.cz, 723 316 791
E-shop Semenakoexflor se zabývá prodejem semen exotických rostlin, netradičních letniček, trvalek, venkovních dřevin, jehličnanů, kaktusů a sukulentů. Naše nabídka také obsahuje semena zeleniny, cibulovin, hlíznatých, léčivých a aromatických rostlin. Osivo pochází převážně od zahraničních firem. Část sortimentu nabízíme také v barevných sáčkách s návodem na výsev a pěstování na zadní straně. V našem e-shopu naleznete nejširší sortiment exotických rostlin. Některé druhy nabízíme jako jediní v ČR!!!

karta rostliny: Capsicum annuum (Paprika setá)
typ: semena
označení prodejce: 1253

PAPRIKA zeleninová Monanta (Capsicum annuum L) 10 semen.

Velmi raná výnosná odrůda, určená k pěstování na venkovním stanovišti i ve foliových krytech. Plody v botanické (plné) zralosti červené mají trojúhelníkový tvar. Dají se již konzumovat i konzervovat v technologické zralosti, když mají žlutobílou barvu. Osivo je mořeno proti houbovým chorobám.
Výsev semen:
Zpracování semen před výsevem: 0Doba výsevu: Únor - BřezenHloubka: Semena překrýt cca. 0, 5cm vrstvou substrátu. Substrát: Propustný sterilní - výsevní substrát nebo přepařená zemina + písek nebo perlit, udržuje se stále mírně vlhký ne mokrý. Teplota: 25°CUmístění výsevu: světlé místo - rozptýlené světlo, chránit před přímým slunečním zářením.
 

Cena činí 19,00 Kč nebo 0,81 € včetně DPH 12% (16,96 Kč nebo 0,72 € bez DPH) ,

dodací lhůta je 5 dnů, balení obsahuje 10 semen a zboží je skladem.

Tato položka je dočasně blokována a nelze ji objednat. Zkuste prosím vyzkoušet dostupnost později.


© Aleš Kyral 2007 - 2024                 DONATE / příspěvek na provoz stránek
                       

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.