Zahradnictví Hortus spes - J&V komfort s.r.o., IČ: 02712768
Andrea Kašubová
Růžová 100/10, 664 64 Dolní Kounice
hortus.spes@seznam.cz,
Nabízíme široký sortiment rostlinného materiálu za skutečně české ceny. Dodáváme jen sazenice a vzrostlé rostliny nikoliv semena rostlin. Nákup u nás není podmíněn žádnou registrací, proto o Vás nejsou shromažďovány žádné informace. Taktéž není nutný odběr více kusů od jednoho druhu. Cílem našeho zahradnictví je nabídnout zákazníkům velmi široký sortiment rostlin a to jak z naší produkce tak i ostatních zahradníků a to výhradně tuzemských. Rostliny pocházející z našich klimatických podmínek jsou nejvyšší zárukou pro jejich další úspěšný růst.

karta rostliny: Aloe vera (Aloe pravá)
typ: rostlina
označení prodejce: 650

Aloe vera barbadensis miller - Aloe

Původní je tento druh pravděpodobně ve Středozemí. Od dávnověku se pěstuje jako rostlina léčivá i dekorativní. Sukulentní keř, 50 - 80cm vysoký, listy v růžici silně dužnaté, až 50cm dlouhé, světle zelené až šedozelené, pokryté bílými skvrnkami, na okrajích zubaté, květní stvol větvený, květenstvím je hrozen, květy trubkovité, žluté, kvete od prosince do června. Používá se při léčbě popálenin a povrchových poranění kůže, užívá se i vnitřně prostřednictvím mastí, gelů, šamponů i sirupů.

Dostupné varianty:      

Cena činí 95,00 Kč ,

dodací lhůta je 6 dnů, a zboží je skladem.

Objednávám/přidávám balení.


      © Aleš Kyral 2007 - 2021

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.