Facebook
 
 
 
Mečíky ,
Eva Hammacher
Jinošov 14, 675 71
eva.jinosov@seznam.cz, 737 981 971
PRODEJ JE PRO TUTO SEZONU JIŽ UKONČEN. ZAHÁJEN BUDE OPĚT V PROSINCI 2016. V nabídce najdete pouze základní sortiment mečíků. Pokud budete mít zájem o další odrůdy je to možné na vyžádání přes email. Internetovou nabídku odrůd budu postupně rozšiřovat. Hlízy mečíků Vám budou zaslány v průběhu března až dubna. Mečíky jsou pěstovány v nadmořské výšce 500 m. n. m. na zahradě a na poli. Pěstováním mečíků se věnuji cca 15 let. Vyřizuji pouze zásilky v ČR.

karta rostliny: Gladiolus (Mečík)
typ: rostlina

Šokoládnica

Velmi žádaná odrůda nejen svou barevnu kombinací, ale také zdravým a robustním růstem. Květy jsou kouřově kakaově hnědé s malým krémovým hrdlem a jemnou kresbou v hrdlech obrovitých zvlněných květů. Vytváří pěkné dvouřadé klasy s 20 - 22 poupaty, otevírá 8 - 10 květů. Tato odrůda je původem z Ruska. Vytváří dlouhé výstavní klasy.

Cena činí 10,00 Kč včetně DPH 15% (8,70 Kč bez DPH) ,

dodací lhůta je 20 dnů, a zboží není skladem.

Objednávám/přidávám balení.


(c) Aleš Kyral 2007 - 2019

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.