Semenakoexflor, IČ: 66822530
Petr Mitiska
Březinova 895, 544 01 Dvůr Králové n/L
mitiska@semenakoexflor.cz, 723 316 791
E-shop Semenakoexflor se zabývá prodejem semen exotických rostlin, netradičních letniček, trvalek, venkovních dřevin, jehličnanů, kaktusů a sukulentů. Naše nabídka také obsahuje semena zeleniny, cibulovin, hlíznatých, léčivých a aromatických rostlin. Osivo pochází převážně od zahraničních firem. Část sortimentu nabízíme také v barevných sáčkách s návodem na výsev a pěstování na zadní straně. V našem e-shopu naleznete nejširší sortiment exotických rostlin. Některé druhy nabízíme jako jediní v ČR!!!

karta rostliny: Zantedeschia aethiopica (Kornoutnice africká)
typ: semena
označení prodejce: 46

ZANTEDESCHIA aethiopica 5 semen

Pěstuje se v bytovém prostředí (dostatek světla, častější zálivka - stále vlhká zem) nebo přes léto venku, kde může být pěstována i ve vodě v hloubce 15 - 30cm. Vyžaduje světlé až polostinné stanoviště a po odkvetení období klidu po dobu osmi týdnů. Po tuto dobu se omezí hnojení i zálivka, aby se listy mohly zatáhnout. Pochází z jižní Afriky.
Výsev semen:
Zpracování semen před výsevem: 0Doba výsevu: V únoru - březnuHloubka: Na povrch substrátu, semena se jen lehce přitlačí nebo překryjí jen slabou vrstvou substrátu odpovídající jejich velikosti. Substrát: Propustný, sterilní - výsevní substrát nebo přepařená zemina + písek nebo perlit, udržuje se stále mírně vlhký ne mokrý. Rašelinový substrát. Teplota: Okolo 20°CUmístění výsevu: Světlé místo - rozptýlené světlo, chránit před přímým slunečním zářením.

Cena činí 25,00 Kč nebo 1,00 € včetně DPH 15% (21,74 Kč nebo 0,87 € bez DPH) ,

dodací lhůta je 5 dnů, balení obsahuje 5 semen a zboží je skladem.

Objednávám/přidávám balení.


      © Aleš Kyral 2007 - 2021

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.