Semenakoexflor, IČ: 66822530
Petr Mitiska
Březinova 895, 544 01 Dvůr Králové n/L
mitiska@semenakoexflor.cz, 723 316 791
E-shop Semenakoexflor se zabývá prodejem semen exotických rostlin, netradičních letniček, trvalek, venkovních dřevin, jehličnanů, kaktusů a sukulentů. Naše nabídka také obsahuje semena zeleniny, cibulovin, hlíznatých, léčivých a aromatických rostlin. Osivo pochází převážně od zahraničních firem. Část sortimentu nabízíme také v barevných sáčkách s návodem na výsev a pěstování na zadní straně. V našem e-shopu naleznete nejširší sortiment exotických rostlin. Některé druhy nabízíme jako jediní v ČR!!!

karta rostliny: Amomum maximum
typ: semena
označení prodejce: 1390

Amomum maximum (A. dealbatum) 3 semena

 Středně velký zázvor s výhony do 2, 5m, které jsou u báze červené. Kopinaté listy jsou cca 30 - 90cm dlouhé a 10cm široké. Dorůstá do 2, 5m. Okrasné bílé květy se objevují těsně nad úrovní země po dobu několika měsíců. Semena se používají jako náhražka koření černého kardamomu. Teplomilná trvalka původem z jihovýchodní Asie.
Výsev semen: Zpracování semen před výsevem: 0Doba výsevu: V průběhu celého roku. Hloubka: Výsev do hloubky 5mm. Substrát: Propustný, sterilní - výsevní substrát nebo přepařená zemina + písek nebo perlit, udržuje se stále mírně vlhký ne mokrý. Teplota: Přibližně 25 - 28°C. Umístění výsevu: Světlé místo - rozptýlené světlo, chránit před přímým slunečním zářením.

Cena činí 27,00 Kč nebo 1,15 € včetně DPH 15% (23,48 Kč nebo 1,00 € bez DPH) ,

dodací lhůta je 5 dnů, a zboží je skladem.

Objednávám/přidávám balení.


DONATE / příspěvek na provoz stránek         Instagram         © Aleš Kyral 2007 - 2023

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.