Semena-bylinky, IČ: 74860551
Petra Máchová
Veleslavínská 28/2
semenabylinky@seznam.cz, 775949911
Eshop semena-bylinky nabízí semena z celého světa za příznivé ceny. Zkuste si vypěstovat rostlinu od samého počátku. S námi to zvládne opravdu každý. Nabídku se snažíme neustále rozšiřovat a jsme rádi za jakékoliv podněty od našich zákazníků. Do budoucna plánujeme rozšířit naši nabídku o sazenice a potřeby pro pěstitele.

karta rostliny: Elettaria cardamomum (Kardamom obecný)
typ: semena
označení prodejce: 6797866

KARDAMOVNÍK OBECNÝ - KARDAMOM - Elettaria cardamomum - semena 10 ks

KARDAMOVNÍK OBECNÝ - KARDAMOM - Elettaria cardamomum Kardamovník je bylina, která dorůstá do výšky 2 - 4 m. Jeho plody a semena se používají jako koření kardamom, které je složkou indického kari. Semena podporují trávení a stimulují organismus. Kardamom se přidává jak do sladkých jídel a likérů, tak i do uzenin. U nás může být pěstován jen jako pokojová okrasná rostlina. Semena namočíme na 48 hodin do vlažné vody. Poté je vysadíme do sterilního, propustného substrátu nebo přepařené zeminy smíchané s perlitem do hloubky asi 0, 5cm. Umístíme na světlé místo s rozptýleným světlem. Nesmí být na přímém slunci. Klíčí při teplotě 25 - 28°C. Přikryjeme například igelitovým pytlíkem aby jsme vytvořili pařeniště. Udržujeme vlhkost, ale až začne klíčit nezapomeneme větrat pařeniště.

Cena činí 49,00 Kč včetně DPH 15% (42,61 Kč bez DPH) ,

dodací lhůta je 3 dny, balení obsahuje 10 semen a zboží je skladem.

Objednávám/přidávám balení.


      © Aleš Kyral 2007 - 2021

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.