Facebook
 
 
 
Semenakoexflor, IČ: 66822530
Petr Mitiska
Březinova 895, 544 01 Dvůr Králové n/L
mitiska@semenakoexflor.cz, 723 316 791
E-shop Semenakoexflor se zabývá prodejem semen exotických rostlin, netradičních letniček, trvalek, venkovních dřevin a jehličnanů. Naše nabídka také obsahuje semena zeleniny, cibulovin, hlíznatých, léčivých a aromatických rostlin. Osivo pochází převážně od zahraničních firem. Část sortimentu nabízíme také v barevných sáčkách s návodem na výsev a pěstování na zadní straně. V našem e-shopu naleznete nejširší sortiment exotických rostlin. Některé druhy nabízíme jako jediní v ČR!!!

karta rostliny: Datura metel (Durman metelový)
typ: semena
označení prodejce: 669

/BS/ DATURA metel - fialová plnokvětá 5 semen

Výsev:Do výsevního substrátu v únoru až březnu. Klíčí při teplotě okolo 20°C 1 - 2 měsíce. Před výsevem doporučujeme semena máčet přibližně 24hod. ve vlažné vodě, která je potřeba v průběhu máčení vyměnit. Semena jsou jedovatá.
Pěstování:Na venkovním slunném stanovišti od 1/2 května ve výživné propustné zemině. Přes léto se zalévá vydatně a přihnojuje každý týden nebo 2x měsíčně.

Cena činí 29,00 Kč nebo 1,16 € včetně DPH 15% (25,22 Kč nebo 1,01 € bez DPH) ,

dodací lhůta je 5 dnů, balení obsahuje 5 semen a zboží je skladem.

Objednávám/přidávám balení.


(c) Aleš Kyral 2007 - 2019

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.