Semenakoexflor, IČ: 66822530
Petr Mitiska
Březinova 895, 544 01 Dvůr Králové n/L
mitiska@semenakoexflor.cz, 723 316 791
E-shop Semenakoexflor se zabývá prodejem semen exotických rostlin, netradičních letniček, trvalek, venkovních dřevin, jehličnanů, kaktusů a sukulentů. Naše nabídka také obsahuje semena zeleniny, cibulovin, hlíznatých, léčivých a aromatických rostlin. Osivo pochází převážně od zahraničních firem. Část sortimentu nabízíme také v barevných sáčkách s návodem na výsev a pěstování na zadní straně. V našem e-shopu naleznete nejširší sortiment exotických rostlin. Některé druhy nabízíme jako jediní v ČR!!!

karta rostliny: Bursera simaruba (Březule balzámová)
typ: semena
označení prodejce: 1378

Bursera simaruba 5 semen

Malý až středně velký, listnatý strom se zpeřenými listy a tlustým rozvětveným kmenem, který je pokrytý červenou odlupující se kůrou. Krémově bílé až zelinkavé květy. Malé, kulaté, červenohnědé plody až 1, 5cm velké. Rychle roste a dobře se přizpůsobuje slaným a vápenatým půdám (netoleruje však mokřiny). Vhodná pro tvorbu bonsaje. Je rozšířená od jižní Floridy přes Karibik do Mexika, ve střední a jižní Americe.
Výsev semen: Zpracování semen před výsevem:Povrch semen se naruší ostrým předmětem (skarifikace), nebo lehce napiluje. Doba výsevu: V průběhu celého roku, nejlépe však koncem zimy. Hloubka: Semena se překryjí vrstvou substrátu odpovídající jejich velikosti. Substrát: Propustný, sterilní - výsevní substrát nebo přepařená zemina + písek nebo perlit, udržuje se stále mírně vlhký ne mokrý. Lignocel (kokosová briketa, kokosové drcené vlákno). Teplota: Přibližně 22 - 25°CUmístění výsevu: Světlé místo - rozptýlené světlo, chránit před přímým slunečním zářením.

Cena činí 30,00 Kč nebo 1,25 € včetně DPH 15% (26,09 Kč nebo 1,09 € bez DPH) ,

dodací lhůta je 5 dnů, a zboží je skladem.

Objednávám/přidávám balení.


© Aleš Kyral 2007 - 2022

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.